Parodie użytkowników...









Bo Ichigo to po japońsku truskawka:P
Do wyboru, do koloru:P Naprawdę trudno coś znaleźć
Odpowiedz
[PLASK] Seledynowy - Medivh

Pfff..... o dworze mogę zapomnieć..... Jugg trzeba było mówić że miałem błąd?

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
No ładnie ;p Teraz mnie, mnie, mnie! *Zaczyna się dopraszać płaczem i tupaniem.*
Odpowiedz
1252790477_m.jpg

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
mniejszego się nie dało? jakiego użytkownika to przedstawia?



Odpowiedz
Ha! Ze względu na brak informacji o mojej osobie pewnie tu nie trafię Jestem wniebowzięty.
Odpowiedz
"Ja bym powiedziała, że to przedstawiało Vampa, aka Vampire Lord XD." - przemówił władczym głosem bot.
Odpowiedz
Enether na haju ?

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
czyżby moja?


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Pod wampirycznym kotem chyba sama bym się podpisała
Odpowiedz


Dodać kota i Ati jak malowana

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Wypraszam sobie to już jest obraza, a nie parodia
Odpowiedz
Mylisz się, to ja
Odpowiedz
← Użytkownicy

Parodie użytkowników... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...