Parodie użytkowników... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Qwan,
Chciałbym wiedzieć w jakim języku jest ten napis na znaku drogowym.
Withord,

Ja mam fajniejszy
Medivh,
Z kucem jeszcze nie widziałem przeróbki
Qwan,
Trochę odświeżę temat, bo znalazłem ten obrazek i mi się skojarzyło z pewną osobą tutaj :V

https://i.chzbgr.com/maxW500/6989934592/hC5E61BE5/

(wstawiam link, bo wyświetlił mi się komunikat, że błędne rozszerzenie ;_

Z pewnością nie zgadniecie kogo mam na myśli :V
Taramelion,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eimyr dnia wtorek, 31 sierpnia 2010, 15:51 napisał

Żeby kogoś dobrze sparodiować, trzeba go znać.
Qwan,
Mnie nikt nie sparodyzjuje.Muhahahaahhahah.
Taramelion,
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA my bad.
eimyr,
Przecież to Eirin. Gdzie mnie z tą gitarrą?
eimyr,
nyoro~n!

Wklejam sobie do "O mnie"
kami,
Octopeeeeeeeeeeeeeee!! Sweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet-uh!! *rozpływa się nad słodyczą i urokliwością dziecięcą Eim... obrazka*
Medivh,
Eimyr:



Mortton,
Doklejenie do zwykłego stworka nie jest parodią. Ale przyklejenie do kultowego potworka to pseudoparodia.
Kiyuku,
O przepraszam, ten, jak się on nazywał... nie ważne, Ki(y/j)a nie przypomina z tego co widzę
eimyr,
Prawda. A ten po lewej to Kiyuku

Żeby kogoś dobrze sparodiować, trzeba go znać.
Kiyuku,
Mortton nie obraź się, ale nie umiesz parodiować. Dopisanie jakiemuś potworkowi na klacie "Admin" to nie jest parodia.

Ale ja też się pokuszę o parodię Matthiasa Kirkello

Aaaale śmieszne
Mortton,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia wtorek, 31 sierpnia 2010, 12:04 napisał


Oj, Mortton, przeholowałeś. Ja już się z Tobą żegnam, bo pewnie zaraz dostaniesz wiecznego bana na forum Z Mattem nie ma żartów.


EEe tam przesadzasz Kress.
Pozatym mówiono że wyglądasz jak ten leave britney alone, więc Kresselack + Enether =
lolctas.jpg
Kresselack,
Oj, Mortton, przeholowałeś. Ja już się z Tobą żegnam, bo pewnie zaraz dostaniesz wiecznego bana na forum Z Mattem nie ma żartów.
Mortton,
Ja mam coś dla Matta:

200px-Admini.jpg


PS: Matt nie obrażaj się.

[Dodano po 16 minutach]

Kot_hacker.jpg

I jeszcze Enether.
Kiyuku,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 21:14 napisał

Taa...

A oto powszechnie spotykany Kijku - boom



Eeeeeej... Kto mi domalował tą śmieszną główkę...
Wczytywanie...