Parodie użytkowników...

Szukałem se właśnie w google zdjęć magicznego pocisku. Nie znalazłem. Za to znalazłem fajne zdjątko, które zainspirowało mnie by założyć ten temat. Możecie tu dodawać własne lub znalezione w necie fotki przedstawiające coś, co jest dla użytkowników charakterystyczne (np. awatary:P) i wcisnąć to tutaj. Nie będe gadał, tylko po prostu pokaże.

To jest Enether:



łapiecie?

No to jedziemy. Eternith:




Darnok Smith:




Innos:



i żeby nie było to od siebie też coś dodam:P

Odpowiedz
żebyś wiedział ale to fajna zabawa:P poza tym nie powiesz mi, że temat "czy atis jest botem?" lub wszystkie tematy typu "zadaj mi pytanie" są na innym poziomie:P

i nie powiesz mi, że to nie jest śmieszne:D

Odpowiedz


Whoa! To ja! A temacior fajny!

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Shiver:



Atis:

Odpowiedz
ale to są śmieszne obrazki o użytkownikach, a czegoś takiego chyba nie ma:P
Odpowiedz
MajareQ, ale z Ciebie służbista...

No to masz:

MQ podczas swej "misji" na forum xD
Odpowiedz
Kocham cieszyć ludzi, Darnok

A co do szanownego pana z góry, może to do ciebie pasuje?

Odpowiedz
A może zrobić coś bardziej twórczego? Na przykład:



Dlaczego krzesło ma nogi, a nie może chodzić?
Odpowiedz
nie chodzi tu o to, czy sam to narusyjesz, czy wkleisz zdjęcie znalezione na kompie. Chodzi o to, by w śmieszny sposób ukazać cechy użytkowników

Enether lubi koty
Darnok jest krasnoludem
Eternith ma twarz faceta z disturbed
Mezlar pali:P
Shiver lubi mnichów(łysych:P)
Atis była uznawana za bota
MajareQ.... no majorek nie:P
Odpowiedz
Majorka możecie poszukać jak z szafy ucieka
Odpowiedz
A może w ogóle będziemy parodiować użytkowników, nie tylko obrazkami? xP (rzekła Hanka po kilku tygodniach nieobecności)

Ja proponuję to:

Ja nic nikomu nie każę! To jest tylko moje skromne zdanie, że zachował się wbrew regulaminowi i będąc legislatorem jestem właśnie od tego, żeby to kontrolować! A tak w ogóle to ja się wcale z nikim nie kłócę!

Albo krótkie a treściwe:

*w temacie 'co zrobić, żeby dzieci w Ugandzie nie głodowały'*
Ktoś: Zapewnić system irygacji srutututu...
Inny ktoś: Organizować pomoc od innych krajów srutututu...
ON: Sranie w banie. Wystarczyłoby zwiększyć import sera...


Ja jestem na tym forum zbyt nowa. To wy powinniście wymyślać takie rzeczy, bo przysięgam na cukier, że każdy ma coś, o czym albo gada bez przerwy albo ma kompleks na jakimś punkcie albo pisze z jakąś niezauważalną tylko dla siebie samego manierą.
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
ja rzadko kiedy używam kropek:P <-- zamiast tego mam tę emotkę ---> a to dlatego, że nie lubię zaczynać posta z dużej litery, a kropka później wygląda dziwnie, więc albo przedłużam zdanie do samego końca przecinkami i długimi słowami a na koniec robie ---><--- albo pisze trzykropek i tworze kolejne zdanie:P

w przypadku galariel oczywiście specyficznym tekstem są gumowe qrczaki:P

Auć...

panie "Auć" jeżeli chce pan wiedzieć to rzadko jest poprawnym ortograficznie słowem:P następnym razem może pan sprawdzić to bardzo łatwo, wchodząc na google i wpisując obie formy:P jeżeli popełnie niezamierzony błąd ortograficzny to powiadomię o tym pana:P tymczasem edytuje swojego posta tak, aby nie było żadnych błędów, poza brakiem kropek i dużych liter( których nie używam, jak już wyżej wspomniałem:P)... a tak poza tym post galariela też należało by poprawić (wierz od wiara a nie wież)

qórcze rze tesz mósze poóczać admina:P

Dobra, dobra, nie ze mną takie numery Ironia ironią, ale nie bawimy się w takie rzeczy. Było, kurde mole, 'żadko' i kropka. A Galariela edytowałem zaraz po tobie... A - nie jestem adminem No następnym razem zrobię screena chyba Oo

więc kim ty jesteś? czy to ty, szatanie?

Tak, przyszedłem po twoją nieśmiertelną duszę, buahaha Gdzieś w subforum GE leży temat o kolorowych dopiskach w postach
Odpowiedz
Sqr'Chki rulez! xD Wiadomo vipy lubią Qr'Chucki! Zastanawiam się nad avkiem z Qr'Chuckiem..... na razie tylko fajne zdjonko do tego Tematu

[Dodano po 3 minutach]

A Jugg..... khem... jakby to.... wiesz jestem na tyle porąbany że.... no uważaj mnie za faceta i nie wież profowi... xD

Eee... Auć 2.


Eeee panie auć. Ja ten błąd zrobiłem po to by mugł pan zapracować na ótżymanie i rzepy pan miał jakieź zajendzie

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
← Użytkownicy

Parodie użytkowników... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...