Parodie użytkowników...

Mortton nie obraź się, ale nie umiesz parodiować. Dopisanie jakiemuś potworkowi na klacie "Admin" to nie jest parodia.

Ale ja też się pokuszę o parodię Matthiasa Kirkello

Aaaale śmieszne
Odpowiedz
Prawda. A ten po lewej to Kiyuku

Żeby kogoś dobrze sparodiować, trzeba go znać.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
O przepraszam, ten, jak się on nazywał... nie ważne, Ki(y/j)a nie przypomina z tego co widzę
Odpowiedz
Doklejenie do zwykłego stworka nie jest parodią. Ale przyklejenie do kultowego potworka to pseudoparodia.
Odpowiedz
Octopeeeeeeeeeeeeeee!! Sweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet-uh!! *rozpływa się nad słodyczą i urokliwością dziecięcą Eim... obrazka*
Odpowiedz
nyoro~n!

Wklejam sobie do "O mnie"
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Przecież to Eirin. Gdzie mnie z tą gitarrą?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Mnie nikt nie sparodyzjuje.Muhahahaahhahah.
Odpowiedz
Trochę odświeżę temat, bo znalazłem ten obrazek i mi się skojarzyło z pewną osobą tutaj :V

https://i.chzbgr.com/maxW500/6989934592/hC5E61BE5/

(wstawiam link, bo wyświetlił mi się komunikat, że błędne rozszerzenie ;_

Z pewnością nie zgadniecie kogo mam na myśli :V
Odpowiedz
Z kucem jeszcze nie widziałem przeróbki


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Chciałbym wiedzieć w jakim języku jest ten napis na znaku drogowym.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Parodie użytkowników... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...