Jugg Juggiem- wszystko o Juggu

Zainspirowały mnie tematy, w których zadajecie pytania użytkownikom by się czegoś o nich dowiedzieć. A że jestem tutaj nowy i strasznie mi sie nudzi to chętnie odpowiem na ewentualne pytania, byście się czegoś o mnie dowiedzieli
Odpowiedz
Powiedz mi, co jesz na śniadanie, a dowiem się, jakim jesteś człowiekiem.
No i jeszcze proszę o odpowiedzi na pytania:
Jakiej muzyki słuchasz?
Jakie filmy lubisz oglądać?
Jaka jest dzisiaj pogoda?
[Czyli ogółem: Standard ]

EDIT:
Aha, jeszcze coś...
Skąd masz tak wielką wiedzę na temat wielkiego wypaczenia biologicznego, oznaczonego kryptonimem "Atis"?! Według mnie wiesz za dużo i musi się za tym coś kryć...

P.S. - No rzecz jasna WIĘKSZOŚĆ pół-żartem.


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Na śniadanie jem głównie chlebek z szynką bądź serem:P
Ogólnie słucham wszystkiego, bo zawsze coś mi wpadnie w ucho ale najlepszy rock oraz muzyka filmowa.
Lubię oglądać każdy rodzaj filmów. Za każdym razem patrze na inny rodzaj filmu z innej perspektywy, ale do moich ulubionych filmów zaliczają się filmy, w których to rozwiązuje się w niewyobrażalny sposób różne problemy (Kod da Vinci, Liczba 23 itd.)
Dziś jest (a raczej było:P) słonecznie, wilgotno, delikatne zachmurzenie w południe czyli innymi słowy wiosna

Co do Atis to to nie jest tak, że ja wiem wiele konkretnie o niej. Po prostu jak nasunie sie jakiś ciekawy wątek to z zakamarków umysłu zbieram informacje na dany temat( a troche się tego uzbierało przez 15 lat:P) i natychmiast rozpisuję się o tym co wiem:D
Odpowiedz
Szynka z serem... Tak, już mam konkretne wyobrażenie co do Twojej osoby.
A z jakiego województwa jesteś? Bo u mnie pogoda była taka sama.


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Wielkopolskiego a konkretnie z Poznania:P
Odpowiedz
W jakie gry lubisz grać?
Co przedstawia ten avatar?
A czemu taki nick a nie inny?
Jaka jest jego historia? (o ile jest )
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Polityk czy ksiądz?
Lech czy Jarosław?
Odpowiedz
Nie mam konkretnego typu gier, ale lubie gry akcji, przygodowe, strategiczne, wszelkie o gwiezdnych wojnach, niektóre bijatyki i RPG'i:P Niespecjalnie lubie gry typu Medal of Honor oraz bezsensowne napierdalanki w armię zmutowanych kiełbasek:P

Mój avatar przedstawia Juggernaut'a - bohatera komiksów Marvela którego możecie znać z różnych rodzajów filmów i kreskówek o x-menach:P

Mój nick to Jugg- skrót od powyższego Juggernaut'a. Główną cechą dla której wybrałem ten nick jest niezłomność jego wcześniejszego posiadacza oraz nadludzkie możliwości. Pierwsza cecha charakteryzuje moje podejście do życia a do drugiej mam zamiar dążyć.

Historia mojego nicku nie jest zbyt ciekawa. Swoją karierę w grach sieciowych zaczynałem grając w Star Wars: Jedi Knight III: Jedi Academy. Grałem w nią bardzo długo, poznałem wielu ludzi z wielu krajów oraz swoich aktualnych przyjaciół. Przez długi okres mojej gry miałem wiele nicków, ale poza Jugg'iem tylko jeden był oryginalny, lecz znaczenie i historia tego nicku (jako fan star warsów wczuwałem się w rolę sith'a z nickiem Suffering) nie pasowała do sposobu bycia klanu, do którego miałem potem dołączyć. Dlatego więc wymyśliłem Jugg'a:P Pomijając to że z początku trudno było mi przywyknąć do wymyślonego na szybko nicku to z czasem stał się on dosłownie częścią mnie.Tak więc mówiąc krótko historia mojego nicku była taka, że wcześniej żadnego oryginalnego i uniwersalnego nie miałem:P

Polityk czy ksiądz..... za politykami nie przepadam a wszyscy księża jakich dotąd spotkałem próbowali mi wmówić że mój pogląd na religię jest zły i że powinienem się nawrócić.

Co do ostatniego pytania to Lech..... ale jak już to tylko Lech Poznań bo kaczki to najchętniej bym wypatroszył, upiekł i dał biednym do zjedzenia na święta:D
Odpowiedz
Ty wiesz że ja tego nie wiem że ty to wiesz czego ja nie prawda że wiesz ile Ethernit ma la t?

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
w granicach od 14 do 16:D
Odpowiedz
I tu się z Juggiem zgodzę.
Dobra, teraz gadaj, skąd wiesz ile mam lat. Naprawdę musisz być biologiem i mieć podsłuch w moim domu!


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Nie jestem biologiem, ani szpiegiem. Ja wogóle nie mam zatrudnienia:P

Chyba se to ustawie w opisie: "Nie pytaj Jugg'a skąd on wie o wszystkim. On to po prostu wie i nie ma żadnego powodu. Podpowiada mu to intuicja? Mądrość? Szósty zmysł? Tego nie wiemy, ale najważniejsze że on nadal wie:D"

i tu masz praktycznie odpowiedź, bo ja na prawdę nie wiem skąd ja to wiem a gdybym wiedział skąd to bym nie powiedział
Odpowiedz
Ha! Czyli nie wiesz, skąd to wiesz, więc nie wiesz wszystkiego!


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Ile czasu spędzasz przed komputerem dziennie?
A ile godzin grasz dziennie?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
przecież powiedziałem że nie powiem czy wiem skąd to wiem więc albo nie wiem albo wiem ale nie mówię że wiem:P

"Ile czasu spędzasz przed komputerem dziennie?"- zwykle od 2 do 6 godzin (zależy czy mam wolny dzień od szkoły, czy sie nudze i od paru innych czynników:P) ale oczywiście zawsze może wypaść mniej lub więcej
"Ile godzin grasz dziennie?"- jak wyżej:P
Odpowiedz
Jak masz na imię?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Dawid
Odpowiedz
A co w szkole piszczy?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Moja nauczycielka od fizyki:D

A jeżeli chodzi czy mi sie powodzi dobrze w szkole z ocenami to powiem że od 4 klasy podstawówki takich dobrych nie miałem:P
Odpowiedz
← Użytkownicy

Jugg Juggiem- wszystko o Juggu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...