Jugg Juggiem- wszystko o Juggu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Jugg,
zaczynając od tego że szkoła to zuoo a niektórzy moi nauczyciele są wredni to na pozostałych klasa jest wredna czyli się nie da pracować
lubie chemię bo ją rozumiem ale nie lubie nauczycielki
lubie nauczycielkę od matmy bo jest wporzo ale matma głupia:P
lubie muzykę ale moja klasa zakłóca lekcje i nie da się ich prowadzić
i lubie biologię ale jej nie rozumiem:P
Eternith,
Ej, moja mama umie ułożyć pasjansa, włączyć i wyłączyć.
Tajemnica filozofów rozwikłana.
Darnith,
Ulubiony przedmiot?
Jugg,
Lubie serię Dragon Ball, Great Teacher Onizuka, parę razy widziałem Last Exile no i za niedługo zacznę oglądać Bleach:P

No więc poprawię i dodam krasnoludy:P
Co do filozofii to nie wiem, na jakie kategorie się dzieli, ale lubie rozmyślać o rzeczach, które intrygują filozofów od wieków. A oto przykłady: Co jest po śmierci? Czy bóg istnieje? Czy jesteśmy sami we wszechświecie? Co było pierwsze?Jajko czy kura? (od razu odpowiem że jeżeli chodzi o jajko kurze to pierwsza była kura:P) no i oczywiście temat, dzięki któremu miałem swoje 5 minut na forum game exe i za który jestem bardziej sławny niż wcześniej- Czym jest Atis? oraz Czy istnieją kobiety umiejące posługiwać się komputerem?:P
Darnok Smith,

Cytat

fantasy(smoki, elfy,orkowie)

... i krasnoludy (nie mogłem się powstrzymać).

Cytat

filozofia

A jaka konkretnie?
Dabu,
Naruto? A lubisz jeszcze jakieś inne mangi?
Jugg,
próbowałem ale niewiele z tego wyszło:P głównym problemem był sposób ich narysowania by wiedzieć że to konkretnie to a nie co innego:P
Darnith,
A chciałeś się kiedykolwiek nauczyć japońskich znaków? ja tak
Jugg,
Moje zainteresowania: Gitara, Naruto, Star Wars, gry MMORPG, kultura japońska, kultura chińska, muzyka, wszystko związane ze światem fantasy(smoki, elfy,orkowie), gry komputerowe, ping-pong, koszykówka, baseball,filozofia,aktors two,spotykanie się ze znajomymi no i NWN2:D

to jest z mojego profilu, tylko tym się aktualnie zajmuję, poszerzam swoją wiedzę i umiejętności w tych dziedzinach więc to wszystko to moje hobby:P
Darnith,
Jakie jest Twoje hobby?
Jugg,
praworęczny ale lewej też czasem użyję
Darnith,
Jesteś praworęczny czy leworęczny?
Jugg,
szczerze mówiąc jeszcze nic mnie nie przekonało do tego by kochać swój kraj (głównie przez władze polityczne które podejmują same głupie decyzje) a więc nie jestem
Courun Yauntyrr,
Jesteś patriotą ?
Jugg,
"Zainspirowały mnie tematy, w których zadajecie pytania użytkownikom by się czegoś o nich dowiedzieć. A że jestem tutaj nowy i strasznie mi sie nudzi to chętnie odpowiem na ewentualne pytania, byście się czegoś o mnie dowiedzieli "
Darnith,
Po co założyłeś ten temat?
Jugg,
ulubiony kolor- jadeitowy
nielubiany kolor.... hmmmmm chyba szary bo taki nudny i.... szary:P


oż kur takiego pytania sie nie spodziewałem:P cóż szowinistą nie jestem ale niektóre kobiety zachowują się idiotycznie w niektórych momentach:P cóż ja nie patrze na świat tak by ktoś był gorszy lub lepszy od drugiego... jak mężczyźni zachowują się jak bezrozumne orangutany to z drugiej strony wyskakują takie "dody"- nieakceptujące swojego wyglądu plastikowe laleczki w króciutkich różowych spódniczkach i blond włosach która dała by d**y nawet pięciolatkowi gdyby tylko miał 5 dych by se mogła wcisnąć jeszcze więcej plastiku pod skórę gdzie sie da i by zrobić sobie 3 metrową 10 kilogramową tapetę na twarzy i jeszcze do tego sie uperfumować tak by wszyscy wokoło musieli zakładać kombinezony w razie promieniowania

jednak jak spotkam porządną, ubraną w normalne ciuchy kobietę która spotyka się z przyjaciółkami, to sie uśmiechnie tu, to tam i z którą da sie normalnie porozmawiać i która wie ile jest 2+2 razy 2 przez 2 odjąć 2...... no po prostu inteligentna, akceptująca siebie nie uginająca się pod ciężarem plastikowych piersi i makijażu po którym nie można poznać czy to jej prawdziwa twarz to po prostu będe w siódmym niebie:P więc to wszystko zależy od osobowości, która wpływa także na wygląd:P

a idealna kobieta...... cóż chyba naturalnie ładna, wystarczająco mądra i inteligentna oraz potrafiąca okazywać emocje odpowiednie do okazji 14-15'olatka z poczuciem humoru i mniej więcej interesująca się tym co ja lub chociaż samym mną za to jakim jestem:P

poczytałem parę twoich postów i uważam że wydajesz sie rozsądna i nie masz zaburzeń psychicznych:P pewnie twoja zewnętrzna strona jest tak samo urodziwa jak i wewnętrzna więc jedyne co nie pasuje to to iż masz 20 lat i możesz się mną nie interesować (co jest bardzo prawdopodobne:P)

dlaczego mi nie pasuje że masz 20 lat? bo to może trochę dziwnie wyglądać gdy 15 latek metr sześcdziesiąt pięć czy jakoś tak będzie chodził z 20 latką pewnie około metr osiemdziesiąt:P ale gdybym pojawił się na świecie 5 lat wcześniej to może....
Miveda,
A co sądzisz o kobietach ? I jak widzisz kobietę idealną dla siebie? Ja się mieszczę w wymaganiach?
Darnith,
Aha ja polecam Ci anime Fullmetal Alchemist. Możesz sobie oglądnąć na Kreskówka.pl. To anime jest po prostu świetne, tak samo jak manga, którą możesz nabyć w saloniku prasowym, np. Kolporter.

Ulubiony kolor?
Jakiego koloru nie lubisz? (niech zgadnę - różowy )
Jugg,
nie, ale szukam mangi naruto:P całe anime obejrzałem jak na razie a chce wiedzieć co jest dalej:P
Wczytywanie...