Podobno nad Mass Effectem 4 pracuje już 200 osób. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Trzeci Kur,
Co racja, to racja. Wpadnę do was z płytką i piwem ;D
Ati,
Lol. Właśnie mi przypomniałeś, że też mam gdzieś na płytce. Doobra, pogrzebię w tym po sesji. Ale wtedy też możesz mi pożyczyć płytkę, najwyżej będzie pretekst, żeby się spotkać na piwo.
Trzeci Kur,
Mass Effect przez Steama? Jak chcesz, mogę Ci pożyczyć ME1, bo mam na płytkach. ME2 i ME3 niestety na Origina.
Ati,
A u mnie nie chce z jakiegoś powodu. Chociaż się jeszcze nie wgryzałam w te powody zbyt specjalnie. Ot uruchamia się przez Steama, a później od razu wyłącza. Może po sesji do tego usiądę, bo teraz nie potrzebuję dodatkowych odciągaczy uwagi.
Trzeci Kur,
Jak to nie chce? Nawet na moim gracie się uruchamia;p
Ati,
A mi się nadal nawet nie chce odpalić, bo pewnie też bym go już ze dwa razy przeszła.
Trzeci Kur,
Mam przeczucie, że przy Mass Effect spędzę sto godzin, bo tradycyjnie przejdę ją dwa razy z rzędu ;p
Ati,

Podobno wydanie Dragon Age: Inkwizycja pozwoliło EA powiększyć zespół tworzący Mass Effect 4. Do tej pory nad projektem pracowało 50 osób. Teraz ta liczba urosła do 200. Tak przynajmniej twierdzi shinobi602, który słynie z dość wiarygodnych informacji jakimi dzieli się na NeoGAFie. Nie zmienia to jednak faktu, że gra ukaże się raczej w przyszłym roku. Twierdzi również, że kolejna część ukaże się już bez numeru w tytule. Oficjalnie jednak BioWare nie podaje żadnych informacji, chociaż podobno nazwa jest już ustalona.

mass effect 4

A wy? Macie jakieś przeczucia względem Mass Effect 4? Nowy Dragon Age: Inkwizycja obudził w was nadzieje na jeszcze jakieś dobre tytuły ze stajni EA?

Wczytywanie...