Piątkowy popcorn - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

krzyslewy,
To było okropne. "Króla Skorpiona 2" wyłączyłem zaraz po "nagłym zwrocie akcji", w którym wróg bohatera stał się królem. Nie wyglądał na niego i mnie przypominał Letho z "Wiedźmina 2". A bohater? Wyglądał jak jakiś laluś. O tandetnych efektach (śmierć jego ojca, tryśnięcie krwią od uderzenia kijem) nie wspominając. Jedynka lepsza.
Ati,
Oglądam tego Króla Skorpiona w końcu i jest tak szałowy, że aż Mathayus nie ma krwi na mieczu. Ale wiem, wiem, to pewnie z troski o młodszych widzów.
Medivh,
"Gwiezdne wrota" do dzisiaj oglądam z wypiekami na twarzy - naprawdę kawał porządnego s-f. Może nieco trąci już myszką, ale mnie to nie przeszkadza. Sentymenty dzieciństwa
Hassan',
Ej, Gwiezdne Wrota są spoko szczególnie z jednego powodu - dały początek świetnej serii seriali.
No i kwadratowa szczęka Kurta Russela, m, m, m!
porfirion,
Popcorn bardzo lubię, choć jadam go rzadko - w kinie ostatni raz byłem ho ho ho czasu temu , a i w domu nigdy popcornu nie robiłem.

A co do polecanych filmów: kiedyś może, ale dziś na pewno nie obejrzę... bo nie mam telewizora (nie czasowo, tylko w ogóle).

Dlatego z reguły jest u mnie raczej zestaw: chipsy (i cola, oczywiście!), a filmy na DVD.
krzyslewy,
Za "Gwiezdnymi Wrotami" nie przepadam. Klasyka s-f? "Gwiezdne wojny"! A "Dziewiąte wrota" może obejrzę, skoro takie dobre

A popcorn średnio lubię. Nie widzę w nim nic takiego dobrego, chociaż przy coli może być. Ale najlepszy jest serowy i maślany! Ale że w kinie jego nie sprzedają, to wybieram nachosy lub takie dziwne, chyba paprykowe orzeszki. Są pyszne
Lionel,
PopCorn! Najlepsze są te pozostałości, co się nie wypompowały w mikro. Takie kamyki do gryzienia.
Strażnik,
Czasami, gdy jesteśmy z dziewczyną na naszym comiesięcznym wspólnym wyjściu do kina, to kupujemy sobie popcorn. "Pukana kukurydza" ma swój klimat i uroki, zwłaszcza jeden - przynajmniej jedna czwarta pudła znika przed rozpoczęciem filmu, na sesji reklamowej

Z podanych filmów nie widziałem tylko Króla skorpiona. I raczej nie obejrzę
Obserwator,
Popcorn chetnie podjadam przy dobrym filmie
Hmmm za dużo tych wyborów ;/ "Gwiezdne Wrota" oglądałem ,więc ten film sobie odpuszczę. "Jestem Legendą" mnie kusi podobnie jak Dracula 2000 ( coś ostatnio polubiłem filmowe wątki z wampirami w roli głównej)
Got to Dance zawsze można obejrzeć w sobotę więc tutaj nic nie tracę
Co do "Króla Skorpiona II" to nawet nie wiedziałem, że jest wiecej części iż jedna
Zastanowię się jeszcze nad "Dziewiątymi Wrotami"
Ati,
Ja akurat za popcronem nie przepadam tylko z tego względu, że czuję się, jakbym jadła styropian. I usta się marszczą od soli.
Vitanee,
Ati, "Dziewiąte Wrota" rzeczywiście reżyserował Polański, a soundtracka do filmu skomponował Wojciech Kilar <3 https://www.youtube.co...eature=related <3

Poza tym zgadzam się z przedmówcą W obu kwestiach
Medivh,
Nie lubię popcornu. Jak nie ma nic innego to zjem, ale nie przepadam. Te twarde części wchodzą w zęby. Blech...

A "Dziewiąte wrota" to klasyk. Jak zwykle niezawodny Depp dostarcza niemałych emocji.
Ati,

popcorn

Kawy, jak się okazało, nie lubicie. A co powiecie na popcorn? W piątki wiele stacji telewizyjnych próbuje przykuć ludzi do ekranów sensacyjnymi ramówkami wieczornymi, dlatego pozwolę sobie zrobić ich szybki przegląd.

A jeżeli nie będziecie wiedzieć, co ze sobą zrobić w trakcie reklamy, podpowiem wam, że na naszym kanale GameExeView pojawiło się kilka nowych filmików! W tym "The Hobbit: An Unexpected Journey – Official Trailer #2", "A Heros Guide to Amalur Destiny and Fate" z "Kingdoms of Amalur: Reckoning", "Game Of Thrones Season 2: Character Featurette – Daenerys Targaryen" i – moje ulubione – reklamówki producentów broni z "Borderlands 2": "Tediore", "Maliwan" i "Vladof". Wszystkie przygotowane przez nasze niezawodne i niezmordowane tłumaczki – Lily i Vitanee. Dodam jeszcze, że o wszystkich filmikach pojawiających się na naszym kanale dowiecie się na bieżąco śledząc naszego Facebooka!

TVP 2 o 21:45 zaprasza na pełnometrażowe "Gwiezdne Wrota", pewnie znacie, ale może obejrzycie jeszcze raz? A tak swoją drogą – myślicie, że można je nazwać klasykiem filmów sf? Ale lećmy dalej: na TVN coś dla fanów Mathesona "Jestem legendą" z Willem Smithem o 20:00, czyli w ichnim Superkinie. Podobała wam się ta ekranizacja? Ja chyba muszę się wreszcie dobrać do książki, bo podobno jest miodzio, a do tej pory czytałam tylko wariację na temat twórczości Mathesona. Później o 22:10 "Król Skorpion II: Narodziny wojownika" – szczerze mówiąc o tym, że jest więcej części "Króla Skorpiona" dowiedziałam się zaledwie kilka dni temu, ale jakoś nie widzę w roli Mathayusa kogoś innego niż Dwayne'a Johnsona. Polsat natomiast o 20:00 ubawi nas "Got to Dance"... aaaa... nie, to raczej nie nasza działka, ale po "fantastycznych" celebryckich wygibasach coś dla entuzjastów horrorów, takich z okultystami i demonami – "Dziewiąte Wrota" z Deppem w reżyserii Romana Polańskiego (naprawdę on to reżyserował?!). Oczywiście pozostaje jeszcze cała masa innych stacji z kablówek, satelit i inszych takich, ale proszę, nie zmuszajcie mnie do przeglądania całego programu! No, może jako ciekawostkę dodam jeszcze, że na TV Puls o 23:10 będziecie mogli obejrzeć szałowego "Draculę 2000" z Gerardem Butlerem w roli Draculi!

gwiezdne wrota, plakatjestem legendą, plakatkról skorpion 2, plakatdziewiąte wrota, plakat
Wczytywanie...