Tłusty Czwartek #91 – Wakacje! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Eirin,
Dziekuje za uznanie. xD
Vitanee,
Obrazek wspaniały
Furin,
Co do obrazka, to przypomina mi on mitologiczną scenę porwania Europy przez Zeusa pod postacią białego byka o ile się nie mylę xD
Eirin,

krowa!

Tak, to co widzicie obok na tym pięknym obrazku to jest krowa. Piękna, wspaniała krowa. W klimatach fantasy. Z jakąś ładną panią na grzbiecie. Taki fajny obrazek wpadł mi pod myszkę od komputera, zupełnie przypadkowo. Oczekuję, że w komentarzach znajdzie się pełno pochwał dla nieznanego artysty, żeby mi się po łbie nie dostało od naczelnika za wklejanie takich pierdół... Pomóżcie? I w ogóle co to zapytania w stylu "dlaczego krowa", co? To jest krowa. Kro-wa. Czy to nie wystarczający powód, żeby pojawiła się nawet tutaj? Też tak myślę. Następnym razem wyszukam Wam jakąś super ilustrację świnki morskiej. Albo świnki morskiej i krowy! Co Wy na to?

Tlusty czwartek

Dziś prezentujemy (albo raczej ja, sama, samiuteńka, tylko ja i moja krowa!) Wam głównie dwie recenzje dotyczące Wiedźmina. Jeśli jesteście tak niepewni wspaniałego dzieła CD-Projekt, że w Waszej kolekcji, o marni śmiertelnicy (jakby to powiedział Wam nasz recenzent Courun), nie znajduje się jeszcze druga część tej wspaniałej gry, to możecie śmiało przeczytać recenzję serwowaną Wam przez nas i kierować się naszą jakże (nie)profesjonalną opinią. A, jeżeli tak jak ja, jesteście kompletnie zależni od solucji i filmików youtube, pokazujących Wam, jak krok po kroku przejść każdą część gry, to zainteresuje Was pewnie ocena poradnika do Wiedźmina 2 (pierwszy artykuł, na który ja rzuciłam okiem). No... to do następnego!

Obiecuję, że w następnym newsie napiszę coś z sensem... Ba! Daliście się nabrać!

Wczytywanie...