[Drakensang: The River of Time] Pierwsze wrażenia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tamc.,
Oooo... nie jestem mądry?

Mimo tego mam odwagę przyznać, że to faktycznie śmieszne i chyba musiałem być pod wrażeniem gry, że to w tych pierwszych wrażeniach napisałem, bo przecież wcześniej pisałem w recenzji "The Dark Eye":

Cytat

Wszyscy maniacy RPG'ów mogą mieć problemy z przyzwyczajeniem się do kamery, która pomimo tego, że można nią swobodnie poruszać, w wąskich miejscach nieraz płata psikusy.

Doceniam czujność.
salamon629,
wiesz co gdybyś był mądry okryłbyś że w "The Dark Eye" można ruszać kamerką. Wystarczy prawy przycisk myszki i już kamerka się rusza!!!!
Gość_Tsathoggua*,
Co najważniejsze powiedziane. Dzięki punktom szybkiej podróży na mapie nie wyobrażam sobie by ponownie zasiąść nad jedynką. Długie spacery między krańcami mapy były jak dla mnie największą wadą poprzedniej części. Nie zauważyłem natomiast różnic w pracy kamery. W jedynce działała prawie bez zarzutu i tu tak samo - prawy przycisk do obracania, środkowy do przesuwania, a jak są kłopoty z precyzją zawsze można wybrnąć W-S-A-D'em. Może miałem pierwszą część z jakimiś poprawkami?
Mortton,
Fajny wygląd ma twoja postać. A artykuł pierwszorzędny.
Tamc.,
Takie incognito.
Taramelion,
Wojakiem grasz nekromanto?
Tamc.,
Oryginalne.
Lionel,
Tamc z Częstochowy - padłem xD
Wczytywanie...