riese
Dungeon Gate

"Dungeon Gate" szuka wydawcy

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: niedziela, 26 sierpnia 2012

Pamiętacie może grę "Dungeon Gate"? Jeśli nie, to zapraszam tutaj po dużą dawkę informacji o tym tytule oraz trailer z elementami rozgrywki.

dungeon gate

Jak pamiętacie (albo jak przeczytaliście) premiera produkcji Wild Games Studio zaplanowana była na 14 września. Niestety twórcy anulowali kontrakt z wydawcą – z Mamba Games, co skutkuje tym, że gra dostępna jest na razie jedynie w dystrybucji cyfrowej w sklepie internetowym prowadzonym przez producenta. I jeśli nie znajdzie się nowy wydawca to tak pozostanie, a nawet jeśli szybko takowego Wild Games znajdzie, to mało prawdopodobne jest, aby "Dungeon Gate" trafił w tak krótkim czasie – do 14 września – do sprzedaży.

Przyczyną anulowania kontraktu z Mamba Games jest brak wsparcia marketingowego oraz nie zawarcie umów ze sprzedawcami, do czego wydawca zobowiązał się przy podpisywaniu kontraktu na wydanie gry w marcu bieżącego roku. I choć do premiery jeszcze trochę czasu zostało, to na te wszystkie przygotowania jest to bardzo mało czasu, więc Wild Games zdecydowało się jak najszybciej interweniować. Miejmy nadzieję, że uda im się znaleźć nowego wydawcę, który dotrzyma terminów i zobowiązań, a "Dungeon Gate" zawita wreszcie na sklepowych półkach. Oczywiście liczymy też, że któryś polski wydawca przetłumaczy tę grę i wyda w Polsce.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...