Black Myth: Wu Kong
black myth: wukong

W sierpniu zeszłego roku z Chin wypłynął do internetu trzynastominutowy zwiastun gry akcji opartej o "Wędrówkę na Zachód", czyli jedno z czterech klasycznych dzieł chińskiej literatury. Dziś, z okazji zbliżających się obchodów Chińskiego Nowego Roku studio Game Science wypuściło kolejny, tym razem trzyminutowy, zwiastun "Black Myth: Wukong". Nie zdradza nam żadnych szczegółów fabularnych, pokazuje za to rozgrywkę, transformacje bohatera oraz miodną oprawę graficzną opartą o Unreal Engine 4.

Black Myth: Wu Kong

Dość rzadko docierają do nas informacje o chińskich grach RPG, których twórcy marzą o międzynarodowym sukcesie. Kolejnym kandydatem jest "Black Myth: Wu Kong" inspirowane jedną z czterech klasycznych powieści Państwa Środka. Deweloper pochwalił się właśnie zapisem rozgrywki.

black myth

Nadchodząca produkcja opiera się na powieści "Wędrówka na Zachód" autorstwa Wu Cheng'ena. W tamtej historii mogliśmy obserwować wędrówkę mnicha Tripitaka oraz jego dość niezwykłych towarzyszy. Gra znajduje się na dość wczesnym etapie prac, więc trudno powiedzieć, ile z klasycznej historii małe studio Game Science zapragnie wykorzystać dla siebie.

  • 1 strona
Wczytywanie...