[W1] Walka na pięści w gospodzie

Ktoś rozkminił, o co chodzi z tymi strzałeczkami przy ikonie pięści, gdy się bijemy w karczmie? Wydaje mi się, że chodzi o celowany cios lub kolejny w sekwencji, ale nie jestem pewien. Szczerze mówiąc, teraz wziąłem skilla do walki na pięści i jeszcze zobaczę, wydaje mi się, że to wyprowadzenie drugiego ciosu.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
A udało się komuś tego buraka co się nazywa 'silny pięściarz' wyzwać (w pierwszej karczmie)?
Odpowiedz
Tak, walczyłem z każdym po kolei, ale czasem się nie da z niektórymi. Np. w Wyzmie jest po dwóch każdego typu i przyjmuje wyzwanie tylko jeden z nich.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
A wkarczmie na obrzeżach jest jeden silny i jeden zwykły co się ciągle piorą po gębach. Tylko, że ze mną nie chcą gadać, mruczą jakąś tam gadkę i dalej się leją.
Odpowiedz
Po prostu jak spierzesz gęby wszystkim, to nie chcą się z tobą prać. Ale wydaje mi się, ze codziennie się wymieniają, choć nie jestem tego pewien.

Mnie czasem udaje się wyprowadzić drugą sekwencję ciosów, ale osobiście jeszcze tego nie rozumiem. Gdy następnym razem zawitam do Misia Kudłacza, to sie pobawię...
Odpowiedz
ja mam jedna serie i ich nie ma a te strzałki to tak samo jak jest w walce mieczem tyle re sie pojawia ognisty miecz
Odpowiedz
Ja już próbowałem wyprowadzać drugi cios w walce na pięści, ale nigdy mi się nie udawało, gdyż zaraz dostawałem w twarz. Sam nie wiem do czego te strzałki służą. Też z początku nie wiedziałem, ale myślę, że to jest chyba znak zrobienia uniku.
Jesteśmy ludem wybranym, bogactwo dla nas, władza dla Beliara,
A jego królestwo nastanie i zadrżą ci, ku którym skieruje swój gniew,
Więc zapłać złotem, bo inaczej zapłacisz krwią
Beliar nie zna litości, dla słabych nie ma zmiłowania tylko ból i śmierć,
Ale ci z was którzy obracają pieniądzem muszą płacić daninę,
Bo czymże jest złoto w obliczu nieuchronnego gniewu Beliara,
Gdy jego gniew sięgnie zenitu, będzie za późno,
Wtedy wasze modlitwy nie zostaną wysłuchane
Tylko Czarni Magowie wiemy jak ubłagać jego gniew,
Chronimy was, używamy naszej mocy by zachować was przed jego gniewem,
Bo on zgniecie swych wrogów, wynagrodzi nas, bo jesteśmy jego ludem,
My Asasyni.
Odpowiedz
A ja raz zrobiłem combo, że uderzył mocniej, aha i tam jest błąd bo on niby dostaje a nic nie pisze, natomiast patrząc od dołu (pod brodę oponentowi) jak trafimy to leci na czerwono ile zadaliśmy. Mimo to wole pokera, kilka wygranych to za mało by box polubić
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Nie wiem do czego chyba żeby kombosa zrobić (raz mi sie udało (nie wim jak)) Też wole pokiera.
Odpowiedz
Mam pewne postrzeżenie w sprawie pokera. Wie ktoś dlaczego można grać w nieskończoność każdą z postaci i tym samym zdobywać w łatwy sposób masę kasy? Trochę to ułatwia grę i psuje klimat. Czy to bug, czy prawidłowość dziwna? Jeżeli jest sposób na zabicie tego "rogu obfitości" byłbym bardzo zobowiązany i wdzięczny niepomiernie za radę.
Odpowiedz
A ja jestem pr0 bo wiem o co chodzi z strzałkami Otóż po wykupieniu odpowiedniego talentu/ów gdy klikniemy wtedy, gdy pojawiają się strzałki można wykonać mocniejszy cios, który jednak ładuje się krótką chwilę [tak, jak mocniejsze wersje znaków]. Fajne toto jest, bo można kłaść gości po dwóch ciosach [zwykły + specjalny].

Dodam tylko, że z tego co zauważyłem zwykły cios zadaje 10 obrażeń, natomiast cios specjalny 63, choć może to zależeć również od jakiś talentów [nie licząc tych które odnoszą się jedynie do walki na pięści].
Odpowiedz
Mi (mnie?) się zdawało, że to kombos, tak jak ten ognisty miecz, ale strzałki zawsze bardzo szybko mi znikają, przez co zwykle nie zdążam kliknąć (ognisty miecz wyświetla się dosyć długo).

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ekhtelion dnia czw, 08 lis 2007 - 17:55 napisał

Tylko, że np. ja mam strzałki ciągle...

Huh? Ja mam tylko po wykonaniu ciosu...

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Asasyn dnia pon, 19 lis 2007 - 16:10 napisał

Ja już próbowałem wyprowadzać drugi cios w walce na pięści, ale nigdy mi się nie udawało, gdyż zaraz dostawałem w twarz. Sam nie wiem do czego te strzałki służą. Też z początku nie wiedziałem, ale myślę, że to jest chyba znak zrobienia uniku.

Że ty masz zrobić unik, czy że zrobił go przeciwnik? Jakoś ani jedno, ani drugie do mnie nie przemawia.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik VexTeson dnia wto, 27 lis 2007 - 10:44 napisał

Mam pewne postrzeżenie w sprawie pokera. Wie ktoś dlaczego można grać w nieskończoność każdą z postaci i tym samym zdobywać w łatwy sposób masę kasy? Trochę to ułatwia grę i psuje klimat. Czy to bug, czy prawidłowość dziwna? Jeżeli jest sposób na zabicie tego "rogu obfitości" byłbym bardzo zobowiązany i wdzięczny niepomiernie za radę.

A jaką masz wersję gry? U mnie z patchem 1.3 po paru zwycięstwach z danym przeciwnikiem ikonki dialogowe uruchamiające pokera robią się szare i wyświetla się napis "Ten przeciwnik nie ma już za co grać".
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Widać błąd był.

Cytat

Otóż po wykupieniu odpowiedniego talentu/ów gdy klikniemy wtedy, gdy pojawiają się strzałki można wykonać mocniejszy cios, który jednak ładuje się krótką chwilę [tak, jak mocniejsze wersje znaków]. Fajne toto jest, bo można kłaść gości po dwóch ciosach happy.gif [zwykły + specjalny].

Si. Talent odblokowujący wszystkie ciosy w walce na pięści (będzie w opisie). Kiedy pojawiają się strzałki należy przytrzymać przycisk myszki, wtedy na dole ekranu pojawia się taki śmieszny pasek, trzeba puścić tuż przed tym jak doleci do końca, a Geralt robi combo. Tak samo jest w walce mieczem.

Nie wiem czemu, ale mi znacznie lepiej idzie zarabianie przez walkę na pięści niż w pokera.
Odpowiedz
Niektórzy mają dar do pokera i zapisy przed każdą partią Ati xD Ja tam robię sobie sejwik przed każdą partyjką i jak wygram to walę go, a jak przegram to wczytuję Fajny trik wiedźmiński co?
Pissstacje xD

If you have to ask, kill yourself.

Odpowiedz
← Wiedźmin

Walka na pięści w gospodzie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...