[W1] Przekuwanie i meteoryty

Jaka jest waszym zdaniem najlepsza kombinacja na przekucie broni? I jakie znacie odłamki meteorytów, ja przechodzę teraz III akt i się właśnie zastanawiam jak przekuć miecz, jakieś sugestie?
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Mi się narazie nie chciało nic robić, radzę sobie bez tego. Poza tym nie wiem czemu, przy niektórych jest napisane, że efekt jest tymczasowy. Połącz sobie runy żółtą, niebieską, czerwony meteoryt i będzie śmiesznie
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Oj Dany Dany.

Po pierwsze runy są tylko do srebrnego miecza.
Po drugie kamienie runiczne z tego co rozumiem sa jednorazowe i dają jakiś określony efekt. Coś jak oleje albo jady.


Ja przekułem wczoraj 3 czerwone. Obrażenia +40% i krwawienie +30% i kosztowało mnie to 1000 orenów. Zastanowie się jeszcze jak uzbieram 3 żółte. Miałem tez dylemat bo w Handlowej można kupic taki ciekawy mieczyk u kupca. Zastanawiałem się czy lepiej jego nie przekuc...
Odpowiedz
Hmmm, ja tam chyba przekuję "nielegalny miecz", fajnie wygląda i profity ma też niezłe. Mają je "zamaskowani wojownicy" w III akcie, tam gdzie wcześniej był obóz so'ciatel.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Co ciekawe ja po przekuciu mam dwa miecze . Tzn. standardowystalowy i z meteorytu.
Odpowiedz
No właśnie tak. Też się zdziwiłem. Ten przekuty pojawił się w slocie po prawej na górze, a ten stary zwykły w slocie po lewej na dole (ybł wolny).
Odpowiedz
Mam problem, mam dość brył meteorytu, ale jak klikam w dialogu na "przekuj miecz" (ręka z młotkiem)
to moge jedynie kupić lub sprzedać miecz i meteoryty i runy. Jak zlecić kowalowi przekucie ???
Odpowiedz
Przecież mówię, że moge tylko kupić lub sprzedać miecz, co dokładnie trzeba zrobić?? Mogę prosić o odpowiedz w punktach???
Odpowiedz
To co masz do kupienia to koszt miecza i jego przekucia, tyle, jak go kupisz tracisz 3 meteory i miecz a zyskujesz tamten, jaśniej już się raczej nie da.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Ja również nie bawiłem się w przekuwanie. Geralt znakomicie radził sobie mieczami bez fajerwerków, więc nie widziałem sensu w bawieniu się. Kombinacji jest wiele, tym trudniej się zdecydować - a prawdziwemu Wiedźminowi do szczęścia takie cuda niepotrzebne.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Wiedźmin

Przekuwanie i meteoryty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...