[MUZYKA] Jakiej muzy sluchacie??

Słucham metalu/rocka itp. Slipknot, Iron Maiden, Metallica. We sumie muza "cięższa".
Odpowiedz
Ale to juz z kupnem zapasu to sobie poczekam w PL wszystko tansze jest...
A ta twoja kapela to jakas stronke ma?
Odpowiedz
NO NIE WIEM CZY TANSZE raz w zyciu kuilem sobie plyte i wydalem jak za zborze normalnie 50 zl. teraz sie uparlem i kolekcjonuje muze (sciagnieta)
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
mojej (a wlasciwie moich) kapelek juz nie ma niestety brak czasu na proby ( ale jestem dobrej mysli i jak mi sie unormuja godziny zajec na uczelni to bede cos kombinowal ;]
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Mam dobrą wiadomość dla słuchaczy Suicidal Tendencies (chyba nie ma ich tutaj zbytnio), 3 lipca w Warszawie będzie koncert ST, trzeba pojechać.

PS. Właściwie to ta wiadomość będzie chyba skierowana tylko do huberthc-a
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Nie przeczytałam całego tematu....ale się wypowiem.

Linkin Park (forever of curse), ew. Rammstein, ale niemieckiego nie lubię. Siostra ich muzy głośno słucha, więc ja - też .
Odpowiedz
podob mi się soundtrack z obu NFS: Undergroundów Riders on the storm w wykonaniu snopp dogga wymiata Słucham HH (to jest doniu fu (raptowne realia Yeah! ) zdarza mi się posłuchać nowej płyty Eminema ( ) hmm.. Nirvana od czasu do czasu ostatnio MANIEKI no i to mniej wiecej tyle.. chyba że mnie ktoś nawróci
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Taaaa......niezła jest muza z NFSU. Z obu części. Ta muza wymiata totalnie......
Odpowiedz
a zapomniałam swego czasu słuchałam jeszzcze sounda z THPS4 .. bardzo fajne niektóre takie wolniejssze kawałki:) Xzibit jest ciekawy :>
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
to jestes prawie jedyna osoba sluchajaca HH....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
inny (ew. jedyny) nie znaczy gorszy
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
wcale tak nie sadze...:D a czy sluchasz czegos procz HH??
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Np. ja. Ostatnio wkręciły mi się takie kawałki jak: Rap daje mi siłe, Sprawdź to działa - Borixon, ogółem cała płytka Owala (ta starsza, bo nowej nie mam, a szkoda), Szósty zmysł - Pezet, kilka kawałków KASTY i WWO, a i jeszcze DKA i stara płytka Fenomena z Yelonkami .

A tak poza hip hopem to najbardziej lubie Linkin Park. A ten Numb/Encore z tym Jay-Z wymiata .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
aha:) Don Davis - ale to niektore kawałki P.O.D. bardzo mi sie podobało Sleeping awake z matrixa reloadeta, i ogolnie wszystkoego co mi wpadnie w łapy

P.S. DKA? fuj ... ale kto co lubi...
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
cos Olu wspominalas o Raptownych Realiach...ostatnio to slyszalem nawet fajne....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ja lubie posluchac metalu, gotyku i roka popieram Atis Linkin Park forever :lol: do tego Artrosis, Therion, Moonlight, Tower itp. Mnie w nfs podobaja sie tylko kawalki rockowe Lostprophets, Story of the Year i oczywiscie niezastapiony Element Eighty

P.s. Osobiscie nie umiem grac na gitarze ale podziwiam ludzi ktorzy potrafia lub chociaz podejmuja probe zmierzenia sie z nia respect for them
Odpowiedz
A slyszelisciem moze o takiej polskiej kapeli metalowej Coma? Niezle graja.
Odpowiedz
Nom, w NFSU jest super rockowa muzyka: Rob Zombie, Lostprophets, Story of the Year, Static-x. Fajna muzyka też jest w Tonym Hawku 3 i 4 (oczywiście rockowa), mogli by dać do któregoś Suicidal Tendencies - Go Skate! , kiedyś to był taki hymn deskorolkowców (od roku 1987 w góre).

PS. Ja gram na gitarze Basowej.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
No to jestem pelen podziwu Jakób . Ja slucham tez Come, zapmnialem go wymienic :lol: A zespol Ira slyszeliscie? tez z polski i z tego co wiem to on zapoczatkowal rocka w naszym kraju
Odpowiedz

Cytat

No to jestem pelen podziwu Jakób   .  Ja slucham tez Come, zapmnialem go wymienic :lol:  A zespol Ira slyszeliscie? tez z polski i z tego co wiem  to on zapoczatkowal rocka w naszym kraju


No szłyszałem. Widze Deathrower że jasteż ze Zduńskiej Woli, to niedaleko mojego miejsca zamieszkanie, może byłeś kiedyś w Łasku? A co do polskiego rocka, szłyszałeś kiedyś o zespole The Corpse?
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] Jakiej muzy sluchacie?? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...