Pokaż no swój pulpit

Nie. Mam zainstalowaną złotą edycję Sacred (Sacred Plus i dodatek Podziemia) i stąd tapeta. No może, że w katalogu gry są już tapety z Fallen Angel
Odpowiedz
Całkiem ciekawy pulpit Osa Też lubię Sacred.

Do Trila. Wiesz, na wszystkich są dobre "ujęcia", nie sądzisz?
Odpowiedz

Użytkownik Wojo dnia Aug 24 2006, 03:42 PM napisał

LUUUUUUDZIE... załatw sobie jakiegoś comandera pod windowsa...

polecam "Far-a" ... i powrzucaj to do katalogów na dysku... po co robić taki bajzel na pulpicie ?

[post="47342"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Wbrew pozorom łatwiej mi coś znaleźć na moim pulpicie niż na dysku

@Strażnik
Oczywiście że wszyskie są niezłe, ale 3 najbardziej mi pasuje.

@Osa
Milutka tapetka, nieźle kontrastuje z tą co ma Strażnik.
Tylko po co ci ten [cenzura][cenzura][cenzura] program do łączenia się z neo? Zżera pamieć, procesor, brzydki jest i w ogóle.
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Nigdy nie przepadałem za Sacred'em...lecz tapetka niczego sobie;]

Ja wrzuce tutaj swoją tapetkę.

Jakoś mi się znudziła więc aby przyśpieszyć jej zmianę pokaże ją wam xD

Tapeta
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ah ten SH, przypominają się stare dobre czasy...
Odpowiedz
Dawno już i ja nie pokazywałem mojego pulpitu. Czas nadrobić zaległości. Tapeta, która łączy dwa moje zamiłowania do trzech magicznych literek: RPG i RTS .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ta tapeta przywodzi mi na myśl bitwę pod Grunwaldem.
Pozatym, to jest sześć literek XD.

Dwa skróty po trzy literki. O to mi chodziło .
Odpowiedz
A więc, żeby kobiecej kolekcji z GuildWars stało się zadość, wrzucam kolejnych kilka tapet.

Cynn - Mag żywiołów - To bohaterka z gry, NPC i henchmen, w obu kampaniach często spotykana. I dosć skuteczna...

Eve - Nekromantka - kolejna bohaterka z gry, NPC i henchmen, w obu kampaniach.

Rytualist To jakaś anonimowa rytualistka. Możliwe, że to Chico, ale nie jestem pewien

Devona - wojowniczka - następna bohaterka z gry, NPC i henchmen, walczy młotem.

Devona II - jeszcze raz Devona, na tle góry Shiverpeaks

Nika Ta tapeta z dedykacją dla Trila, oby się spodobała
Odpowiedz
No to ja też pokaże mój pulpit i tapetkę

Mój pulpit
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

"Wielu żyjących zasługuje na śmierć, ale niektórzy z tych co umarli zasługiwali na życie." - J.R.R.Tolkien
Odpowiedz
Panie na pulpitach Strażnika nie szczycą się niczym nadzwyczajnym. Przeciętne są, powiem wręcz.
Odpowiedz
Czyżby to zazdrość przez Ciebie przebijała, Atis? :>
No cóż, brzydkie jakoś nie są, całkiem nieźle odwzorowane, zwłaszcza, że to nie real/film, tylko grafika komputerowa...

Co do Niki:
Całkiem, całkiem chociaż inne też niezłe.
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Moja obecna tapeta...
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Mam podobny plakat w pokoju.

Ale i tak rogale nie przebijecie mojego pulpitu. NIGDY!
D:<
DELTA SQUAD RULZ!
Odpowiedz
Trzeba temat odświeżyć

Mój nowy pulpet.



Szukałem czegoś podobnego, ale z urwiskiem. Jednak nie znalazłem ;[

Odpowiedz
Zwykle mam niebieski pulpit ale specjalenie dla was odświeżyłem wygląd xD

www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
A ja myślałem, że to ja jestem zdrowo szurnięty Chylę czoła


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Lojalność wręcz symboliczna..., ale nie gubisz się czasami w tej orgii barw i kształtów?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
O Kurde!
Za żadne skarby swiata bym sobie takiej tapety nie zrobił, no może za parę
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Użytkownicy

Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...