Wilkołak - zapisy

Tig, nie wszyscy widzą ten temat.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Oż! Dzięki, umknęło mi to. Nie ma to jak szybko się połapać, teraz to i tak już chyba wszystko jedno

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Okej, ludu Dulok - ilu Was jest, ilu z Was chce i może w możliwym najbliższym terminie (jakim)? Jest szansa, że jakaś bliżej niezidentyfikowana persona (w postaci nowego lub starego prowadzącego) weźmie się za kolejną rozgrywkę. Proszę o nową listę obecności pod tym postem. Starą, sprawdzoną metodą - dajmy sobie tydzień na zapisy, jeśli zaowocują cywilizowaną liczbą chętnych, to pojedziemy z koksem
Odpowiedz
No nie myślicie chyba, że mnie zabraknie ?

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
"Ja wiem, ja, ja, wybierz mnie, mnie wybierz!"-wciąż mniej entuzjaztyczne od mojej reakcji na kolejną rundę.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Czas minął dawno, a chętnych jak na lekarstwo, więc marnie to widzę
Odpowiedz
Mógłbym pyknąć
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Dobra, to ruszają zapisy i szukam Mistrza.

Runda XXII
Planowany termin: ???

Hrywi
Ielenia
krzyslewy
Mikeal
Tamc.
Vitanee
Odpowiedz
Spróbuję, ale skutki mogą być opłakane.
Odpowiedz
Jakże mogłabym odpuścić sobie kłaka? I'm in.
Odpowiedz
Mimo wszystko, mało nas. Zapraszajcie znajomych!
Odpowiedz
Mnie też dopisz

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...