Wilkołak - zapisy

Hurra! Kto da więcej?

[Dodano po 26 sekundach]

Audrey
Hrywi
Ielenia
krzyslewy
Mikeal
Tamc.
Tig
Vitanee
Odpowiedz
No to i ja, a co!
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz



Audrey
Hrywi
Ielenia
Kota
krzyslewy
Mikeal
Tamc.
Tig
Vitanee


Jeśli Ielenia chce prowadzić rundę, to jest nas 8 graczy. Gramy? Może dzięki takiej rundzie "próbnej" zmotywujemy innych do dołączenia do kłaka?
Odpowiedz
Von Majden jeszcze zagra.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Świetnie czyli mamy 9 osób. Co byście powiedzieli na start w piątek?
Odpowiedz
Jestem w pracy, ale pas dam radę napisać ;D
Odpowiedz
Iiiii?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Chyba Ieleni chodziło o start z piątku na sobotę, czyli sobota byłaby Dniem Pierwszym.
Odpowiedz
A chyba że.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Taaak wybaczcie, jest jak napisała Vit, role lecą za sekundkę
Odpowiedz
Wnioskuję o powtórkę!

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Co?! Jak?! Kiedy? Żeby tak... partię wilkołaków... beze mnie!!! (Głosem z piekieł) Das ist unglaublich! Wnioskuję o przyjęcie wniosku Tiga!
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Ty może mi odpisz na pm.

[Dodano po 3 dniach]

To co, ktoś chętny na następną? I czy mamy MG? Ja bym chciała poprowadzić rundę ma mikołajki, bo mam już zarys fabuły. :3
Odpowiedz
Jak pisałem, ja jestem zawsze chętny.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Mru!

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
I ja, i ja!
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...