[Lords of the Fallen 2] Lords of the Fallen 2 w 2017


Jak wynika z rozmowy target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">rozmowy serwisu Eurogamer z szefem studia CI Games, Markiem Tymińskim, trwają prace nad grą "Lords of the Fallen 2", a sama produkcja najprawdopodobniej trafi do sprzedaży w 2017 roku.

lords of the fallen 2 class="lbox">lords of the fallen 2

Aktualnie nie znamy praktycznie żadnych konkretów dotyczących tytułu. Twórcy zapewniają jednak, że mają w pamięci wszystkie problemy związane z pierwszą częścią serii i zrobią wszystko, by kontynuacja była lepsza i jeszcze bardziej zadowoliła społeczność graczy.

Odpowiedz
Super. liczę że będzie lepsza od pierwszej części, którą jeszcze usprawnią.

btw. pod obrazkiem powinno być chyba "tytułu" w pierwszym zdaniu
Odpowiedz
W sumie nigdy nie grałem nawet w pierwszą część więc druga nawet mnie nie cieszy. Ostatnio zauważam spore braki u siebie w nowszych grach.
Odpowiedz
Lord of Fallen w ogóle przeszło w Polsce jakoś bez większego rozgłosu. Ja się o niej dowiedziałam, uwaga, od mojego taty, który przeczytał gdzieś na Onecie i wisi sobie gdzieś na dole listy gier, w które chcę zagrać. Z resztą podobno wcale nie była tak rewelacyjna jak obiecywali.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Niblla dnia sobota, 30 maja 2015, 15:24 napisał

W sumie nigdy nie grałem nawet w pierwszą część więc druga nawet mnie nie cieszy. Ostatnio zauważam spore braki u siebie w nowszych grach.

Duzo nie tracisz
Odpowiedz
Dobrze wiedzieć Dunio. Ostatnimi czasy tyle pokus dookoła.
Odpowiedz
← Nowości

[Lords of the Fallen 2] Lords of the Fallen 2 w 2017 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...