[Lords of the Fallen 2] Lords of the Fallen 2 w 2017 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Niblla,
Dobrze wiedzieć Dunio. Ostatnimi czasy tyle pokus dookoła.
dunio1,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Niblla dnia sobota, 30 maja 2015, 15:24 napisał

W sumie nigdy nie grałem nawet w pierwszą część więc druga nawet mnie nie cieszy. Ostatnio zauważam spore braki u siebie w nowszych grach.

Duzo nie tracisz
Ati,
Lord of Fallen w ogóle przeszło w Polsce jakoś bez większego rozgłosu. Ja się o niej dowiedziałam, uwaga, od mojego taty, który przeczytał gdzieś na Onecie i wisi sobie gdzieś na dole listy gier, w które chcę zagrać. Z resztą podobno wcale nie była tak rewelacyjna jak obiecywali.
Niblla,
W sumie nigdy nie grałem nawet w pierwszą część więc druga nawet mnie nie cieszy. Ostatnio zauważam spore braki u siebie w nowszych grach.
Kethrul,
Super. liczę że będzie lepsza od pierwszej części, którą jeszcze usprawnią.

btw. pod obrazkiem powinno być chyba "tytułu" w pierwszym zdaniu
Wolvertino,

Jak wynika z rozmowy target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">rozmowy serwisu Eurogamer z szefem studia CI Games, Markiem Tymińskim, trwają prace nad grą "Lords of the Fallen 2", a sama produkcja najprawdopodobniej trafi do sprzedaży w 2017 roku.

lords of the fallen 2 class="lbox">lords of the fallen 2

Aktualnie nie znamy praktycznie żadnych konkretów dotyczących tytułu. Twórcy zapewniają jednak, że mają w pamięci wszystkie problemy związane z pierwszą częścią serii i zrobią wszystko, by kontynuacja była lepsza i jeszcze bardziej zadowoliła społeczność graczy.

Wczytywanie...