Wilkołak - zapisy

Odpowiedz
W samo Halloween będę w pracy, ale jeśli nie skończę na wstępie w panierce z dyni, to mogę się pobawić
Odpowiedz
Trzeba Naczelnemu dać większe szanse na przeżycie. Poza tym trzynastka kusi. Maże szczęśliwa będzie? Zapisz i mnie.
Odpowiedz
Uhm, zaczynam żałować mojego braku aktywności w tej rundzie. Zaiste, będzie ciekawie...
Noire, bądź taka uprzejma i dopisz tam pana Jezida (btw telefon mi automatycznie poprawił Jezida na Jezusa xd).
Odpowiedz
Będę uprzejma jak dopadnę swój PC
Odpowiedz

Cytat

Trzeba Naczelnemu dać większe szanse na przeżycie. Poza tym trzynastka kusi. Maże szczęśliwa będzie? Zapisz i mnie.


Że co? Że fory? Łby pourywam jak ktoś spróbuje!!! Nie bez powodu w ostatnich 3 grach ginąłem najdalej w 2 dniu, poczytuję to sobie za komplement!
Odpowiedz
Żadnej prywaty, czysta statystyka
Odpowiedz
Mam bardzo, bardzo zły pomysł na kolejną rundę. Albo dwa. I jeszcze gorszy na to, co potem...

Kto chętny na 19-stą edycję?



Termin: ?
- Dalej
- Ielenia
- Jezid
- Kapciowaty
- Kota
- krzyslewy
- Magggus
- Robert
- Secrus
- Tamc.
- Vitanee
- Von Majden
- Wiktul
Odpowiedz
A pomysł podrzucony przez szalonego nowicjusza MG więc - bójcie się i zapisujcie!

//A kto powiedział, że właśnie TEN wykrozystam?
Odpowiedz
Mnie to prawie że domyślnie możecie zapisywać.
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
Jak zawsze Dalej w grze dalej.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Ja jak zwykle też
Odpowiedz
Dopisz mnie.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...