Wilkołak - zapisy

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Noire Panthere dnia czwartek, 25 września 2014, 14:28 napisał

Proponuję rundę na Halloween

Edit: Vit proponuje rundę na Halloween.
Odpowiedz
No tak, tak, racja
Odpowiedz
Przyklaskuję, jestem za.
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
Też się zgadzam, Halloween to świetny pomysł, ale to dopiero za miesiąc. Nie dałoby się zorganizować rundy Halloweenowej jako 19, a w międzyczasie rozegrać 18?
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Teoretycznie dałoby, w praktyce - średnio.


Termin: 31.10
- Dalej...
- Ielenia
- Jezus
- Kapciowaty
- Kota
- krzyslewy
- Magggus
- Noire Panthere
- Maślan
- Piastun
- Tamc.
- Von Majden
- Wiktul

Hłehłe.
//Oj Tamc.iu...



Kto da więcej?
Odpowiedz
Kolejne zgłoszenia? Lol, zapisuj mnie zawsze, nie będę sobie nabijał postów za każdą rundą A jak nie będę mógł zagrać, to wtedy napiszę!
Odpowiedz
Count me in
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne." Prokop
-> Lux Perpetua
"(...) stwierdzono wręcz niepoczytalną skłonność do okrucieństwa, agresji, gwałtownych wybuchów gniewu a także wybujały temperament." Stregobor
"u każdej baby można stwierdzić coś takiego." Geralt
-> Ostatnie życzenie
Odpowiedz
Mam nadzieję, że telefon mnie zalogował. Ja też chcę -Ielenia
Odpowiedz
Mam więcej, dam więcej.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Jak dla mnie, może być 22, może być 23
Odpowiedz
Ktoś oprócz Noire coś w sprawie godziny?
Odpowiedz
23 będzie najlepsza moim zdaniem.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Tylko z kolei inni narzekali, że 23 to dla nich za późno, bo chodzą wcześniej spać? Z kolei 22 za wcześnie?
Odpowiedz
22:30?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Naah, musi być okrągła godzina, bo się ludziom będzie mieszało.

[Dodano po 2 dniach]

To jak, 22?
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...