Organizatorium 11

To ja grzecznie się przypomnę iż wyjeżdżam 14.08.2014 i mojego odpisu w sesji spodziewaj się 18.08.2014.
A jakby skończył mi się transfer limitu internetu mobilnego to z góry uprzedzam iż zazwyczaj nie ma mnie w ostatnich tygodniach każdego miesiąca i trwa to do pierwszego dnia nowego miesiąca.

Okej wszystko już przekazałem. Mam nadzieję iż będę się dobrze bawił

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Zaczynam odnosić wrażenie, że moje sesje Ci szkodzą...
Odpowiedz
Coś w tym jest.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Padam na ryj, od środy spałem 2 godziny. Wyśpię się, to o jakiejś 13 będą odpowiedzi W razie czego można dzwonić i budzić

[Dodano po 6 dniach]

Odpowiedzi po powrocie z treningu, około 21
Odpowiedz
To ja zgłoszę swoją nieobecność od jutra do przyszłego piątku ewentualnie soboty lub niedzieli. Środki limitu na moimmobilnym internecie się skończyły.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Przepraszam za obsuwę, mieliśmy dodatkową godzinę omówienia taktyki, co przełożyło się na dodatkową godzinę powrotu do domu. Robię sobie kolację i odpisuję. Posiedzę trochę dłużej, więc kto ma chęć i czas może dzisiaj również popisać więcej

[Dodano po 4 dniach]

Odpowiedzi dziś, niebawem. Weekend minął pod znakiem wyjazdów na koniec Polski na turnieje i siedzenia cały dzień w pracy.

[Dodano po 6 dniach]

Wybaczcie absencję. Z piątku na sobotę spędziłem w pracy równo 21 godzin, po czym w sobotę wieczorem do 3 rano prowadziłem sesję Zewu Ktulu, więc siłą rzeczy nie dotykałem nawet GE. Odpisuję zatem
Odpowiedz
Chciałbym zgłosić moją nieobecność, która potrwa od 22 września do 6 października.Trafił mi się remont w domu więc na forum rzadko zajrzę

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Rozumiem, będę więc prowadził Drakeshowi

Mam urwanie łba ostatnio, w weekend powinienem wrócić do regularnych odpowiedzi.

[Dodano po 6 dniach]

Odpowiedzi dzisiaj.

[Dodano po 2 miesiącach]

Ekhm, Panowie i Panowie, gramy jeszcze?
Odpowiedz
Powiem szczerze, że nic tak nie wybija z "forumowo-sesjowego" rytmu jak dłuższy postój w sesji. Niestety ja z tego rytmu się wybiłem i pewnie ciężko mi będzie wrócić na właściwy lot. Muszę zrezygnować z sesji, bo nie będę ukrywał, że na innym małym forum, na którym się udzielam mam dwie wciąż rozwiające się sesje i wątpię czy dałbym radę odpisywać tutaj z dobrą jakością.
Dziękuję Wiktul za danie szansy i poprowadzenie mi wątku
Spodobało mi się twoje odgrywanie NPC

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz

Cytat

Muszę zrezygnować z sesji, bo nie będę ukrywał, że na innym małym forum,
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Sesja SW 4

Organizatorium 11 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...