Wymagania sprzętowe Pillars of Eternity


Znamy już minimalne wymagania sprzętowe najnowszej produkcji Studia Obsidian Entertainment "Pillars of Eternity". Śmiało można powiedzieć, że tytuł został przygotowany dla szerokiego grona odbiorców, a nie wyłącznie dla "elity sprzętowej". Oczywiście jest to spowodowane grafią nawiązującą do dawnych RPG'ów, takich jak "Baldur's Gate", czy "Planescape: Torment".

pillars of etenirty

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Pentium IV 2.6 GHz
  • Pamięć operacyjna: 2 GB
  • Karta grafiki: z 128 MB pamięci (GeForce 6600 GT / Radeon 9800 PRO lub lepsza)
  • Dysk twardy: 20 GB
  • System operacyjny: Windows XP
pillars of eternity
Odpowiedz
To miła wiadomość.
Odpowiedz
To samo stwierdziłem patrząc na te 20 GB, ale to dobrze znaczy to tylko tyle, że jest dużo treści.
Odpowiedz
Nie sądziłem, że wymagania będą aż tak niskie. Miła niespodzianka
Odpowiedz
Linii dialogowych ma być tyle co w starych dobrych RPG Jeżeli postanowią to udźwiękowić wszystko to zagadka się rozwiązała
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wolvertino dnia czwartek, 26 czerwca 2014, 23:37 napisał

Jeżeli postanowią to udźwiękowić wszystko to zagadka się rozwiązała



Sądząc po informcjach jakie do tej pory przedstawili Obsidiani, wydaje sie to nierealne. Duża ilość tekstu = mało dubbingu. Coś za coś.
Odpowiedz
Tekst nawet w ogromnych ilościach nie zajmował by tyle miejsca. Obstawiałbym na dużo unikatowo wyglądających lokacji. Patrz Skyrim 5 i jego duży otwarty świat ważący ~5gb gdzie wszystko wygląda tak samo.
Odpowiedz
Mega, pójdzie nawet ludziom z kalkulatorami.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia piątek, 27 czerwca 2014, 07:26 napisał

Może będzie mega-dużo super-duper-realistycznych przerywników filmowych *.*



To przypadkiem nie ta gra, gdzie przerywników nie ma a są plansze z tekstem?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Withord dnia piątek, 27 czerwca 2014, 13:46 napisał

Patrz Skyrim 5 i jego duży otwarty świat ważący ~5gb gdzie wszystko wygląda tak samo.

Przepraszam za offtopic ale nie mogę się powstrzymać Niema czegoś takiego jak "Skyrim 5" jest co najwyżej The Elder Scrolls V: Skyrim...
Odpowiedz
← Nowości

Wymagania sprzętowe Pillars of Eternity - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...