[FILM] Filmy

Jakie filmy najbardziej lubisz oglądac??

Horrory (1 głos [9.09%])
Fabularne (1 głos [9.09%])
Przygodowe (1 głos [9.09%])
Komedie (1 głos [9.09%])
Melodramaty (0 głosów [0%])
Informacyjne (0 głosów [0%])
Fantasy (7 głosów [63.64%])
Inne.. (0 głosów [0%])
Ja osobiście lubie patrzec na komedie filmy fantasy i przygodowe .

Strażnik: Jak zwykle nie na miejscu... Temat przenoszę
Odpowiedz
Trudno tu tak poprostu coś napisać. Można by o tym gadać wiele, co lubię oglądać. Zaznaczyłem fabularne, ponieważ kojarzą mi się z filmami sensacyjnymi, tylko nie wiem co oznaczały te przygodowe w ankiecie. Lubię oglądać dobre komedie, parodie ( zwłaszcza z Leslie Nielsenem) i filmy fantasy (oczywiście LOTR). Czasem obejrzę sobie S-F (wszystkie Alieny). A tak naprawdę, ta czasem mogę obejrzeć każdy z nich (oprócz anime).
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Daruje sobie złośliwe pytania i uwagi pod adresem PZ dotyczącego sensowności tego tematu i odpowiem jak przystało na wzorowego użytkownika.

Jeśli chodzi o moje gusta filmowe to są one dosyć proste (by nie rzec prostackie). Oglądam w każdej ilości i jakości filmy SF i wojenne oraz różne mieszanki tych gatunków. Czy te stare czy te nowe nie ma to dla mnie najmnniejszego znaczenia (podobnie ma się rzecz z ambitnością ). Szczególnym sentymentem darze "Zakazaną planetę" (w roli głównej Leslie Nielsen w wieku może 25 lat!), "Ucieczkę Logana" (klasyka), "Wehikuł Czasu" (i ten nowy i ten starszy), "Event Horizon" ( Ankai ), serię Star Treka (eh... te stare dobre czasy), "The Thing", "Cube" (1, 2, 3), "Matrixa" oraz "Aliena" i "Predatora" (klasyka SF-horror jak dla mnie). Z filmów wojennych moje ulubione to "Kompania Braci", "Szeregowiec Ryan", "Wróg u bram", "Tora, Tora Tora" i "Pearl Harbour". Poza tym jak już wcześniej wspomniałem staram się oglądać każdy przejaw wesołej twórczości reżyserkiej załapujacej się w te klimaty.

Zasadniczo nie oglądam telewizji. Jest to spowodowane głównie wstrętem do wszelkiej maści sensacyjniaków z boskim Jean'em, twardym Seagalem i resztą śmietanki twardzielowatej oraz do głupawych komedii którymi amerykańce próbują chyba nas wytępić przez odmóżdżenie.

Jeśli chodzi o komedie to jestem w stanie zrobić wyjątek w przypadku parodii. Dobry pastisz nie jest zły i tutaj oczywiście dla mnie prym wiedzie "Asterix i Obelix 2".

Do grupki filmów które jeszcze oglądam mozna dodać produkcje z panem Connerym, Gibsonem i Fordem ( Indiana Jones rulez!) w rolach głównych.

Nie, jednak się nie mogę powstrzymać PZ powiedz mi co rozumiesz pod pojęciem filmy informacyjne i fabularne (bo jak rozumiem inne przez ciebei wymienione nie są więc fabularne )
Odpowiedz
Temat o filamch już był więc proponuję go zamknąć (skasować), lub połączyć z poprzednim tego typu topiciem (tylko nie wiem, czy ankieta na tym nie ucierpi). Co robimy?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
@Rince - tematu o filmach jako takiego nie było Byl temat o horrorach.

Ja na miejscu 1 stawiam anime. Mój ulubiony gatunek. "Księżniczka Mononoke", "GITS" (@Deunan - dopiero niedawno skumałem, ze to jest Ghost In The Shell ), "Akira", "Spirited Away...", "Final Fantasy", "DB" i inne Dalej będzie fantasy i horrory. Z fantasy chyba wystarczy wymienić chyba tylko "LOTR'a". A co do horrorów do odsyłam do wspomninego już tematu horrory Oczywiście nie pogardzę też komediami. Właściwie to oglądnę wszystko co jest na dobrym poziomie. Nienawidzę tylko filmów typu "Magnolia"... Trzy godziny o niczym...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja dałęm na horrory. Chociaż jak napisał Dany, trudno wybrać JEDEN i tylko jeden gatunek który się ogląda. Lubię filmy sensacyjne i tak samo fantasty czy S-F. Komediami (ale porządnymi! Najlepiej parodie w stylu Straszny Film doprawadzają mnie do krwawych łez śmiechu;]) też nie pogardzę. Jednak to horrory w stylu Jasona, Frediego trzymają w napieciu i powodują HOP i szybsze bicie serca (a raczej popęd krwi w żyłach). Lubie też filmy w stylu Świt Żywych Trupów czy Resiend Evil. Tematyka zbliżona do mojej. A o czywiście takie jak Wywiad z Wampirem i pochodne nie wspomnę;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Nie będe oryginalny i powiem, że ciężko wybrać chociaż jeden, więc nie głosuje w ankiecie.

Praktycznie w każdym gatunku filmowym można wybrać film, który mi się bardzo podobał (prócz romansideł, bo tymi gardzę). Ba, nawet ciężko mi wybrać faworytów do miana najlepszego.

Co do filmów w telewizji to oglądam często (Ekh, parę filmów z Seagalem jest fajna). A w okresie jesiennym w TV puszczają filmy klasy światowej (21 październik "WP: Dwie wieże", 28 październik "Gladiator" i widziałem także, że Polsat ma puścić "Helikopter w ogniu"). Co do lektora to nie jest zły, ludzie przesadzają.......

PS. A nie czasem dokumentalne, zamiast informacyjne ?
PS.2 A najlepsze filmy są z Brucem <------- rządzi !
Odpowiedz
Ja głosowałem na komedie, chociaż chciałem głosować na fantasy ale zdecydowałem że oddam głos na to pierwsze (nie miejcie tego za złe! )


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[FILM] Filmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...