[FILM] Filmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Theoden,
Ja głosowałem na komedie, chociaż chciałem głosować na fantasy ale zdecydowałem że oddam głos na to pierwsze (nie miejcie tego za złe! )
Tokar,
Nie będe oryginalny i powiem, że ciężko wybrać chociaż jeden, więc nie głosuje w ankiecie.

Praktycznie w każdym gatunku filmowym można wybrać film, który mi się bardzo podobał (prócz romansideł, bo tymi gardzę). Ba, nawet ciężko mi wybrać faworytów do miana najlepszego.

Co do filmów w telewizji to oglądam często (Ekh, parę filmów z Seagalem jest fajna). A w okresie jesiennym w TV puszczają filmy klasy światowej (21 październik "WP: Dwie wieże", 28 październik "Gladiator" i widziałem także, że Polsat ma puścić "Helikopter w ogniu"). Co do lektora to nie jest zły, ludzie przesadzają.......

PS. A nie czasem dokumentalne, zamiast informacyjne ?
PS.2 A najlepsze filmy są z Brucem <------- rządzi !
VL,
Ja dałęm na horrory. Chociaż jak napisał Dany, trudno wybrać JEDEN i tylko jeden gatunek który się ogląda. Lubię filmy sensacyjne i tak samo fantasty czy S-F. Komediami (ale porządnymi! Najlepiej parodie w stylu Straszny Film doprawadzają mnie do krwawych łez śmiechu;]) też nie pogardzę. Jednak to horrory w stylu Jasona, Frediego trzymają w napieciu i powodują HOP i szybsze bicie serca (a raczej popęd krwi w żyłach). Lubie też filmy w stylu Świt Żywych Trupów czy Resiend Evil. Tematyka zbliżona do mojej. A o czywiście takie jak Wywiad z Wampirem i pochodne nie wspomnę;]
Medivh,
@Rince - tematu o filmach jako takiego nie było Byl temat o horrorach.

Ja na miejscu 1 stawiam anime. Mój ulubiony gatunek. "Księżniczka Mononoke", "GITS" (@Deunan - dopiero niedawno skumałem, ze to jest Ghost In The Shell ), "Akira", "Spirited Away...", "Final Fantasy", "DB" i inne Dalej będzie fantasy i horrory. Z fantasy chyba wystarczy wymienić chyba tylko "LOTR'a". A co do horrorów do odsyłam do wspomninego już tematu horrory Oczywiście nie pogardzę też komediami. Właściwie to oglądnę wszystko co jest na dobrym poziomie. Nienawidzę tylko filmów typu "Magnolia"... Trzy godziny o niczym...
Rincewind,
Temat o filamch już był więc proponuję go zamknąć (skasować), lub połączyć z poprzednim tego typu topiciem (tylko nie wiem, czy ankieta na tym nie ucierpi). Co robimy?
Ekhtelion,
Daruje sobie złośliwe pytania i uwagi pod adresem PZ dotyczącego sensowności tego tematu i odpowiem jak przystało na wzorowego użytkownika.

Jeśli chodzi o moje gusta filmowe to są one dosyć proste (by nie rzec prostackie). Oglądam w każdej ilości i jakości filmy SF i wojenne oraz różne mieszanki tych gatunków. Czy te stare czy te nowe nie ma to dla mnie najmnniejszego znaczenia (podobnie ma się rzecz z ambitnością ). Szczególnym sentymentem darze "Zakazaną planetę" (w roli głównej Leslie Nielsen w wieku może 25 lat!), "Ucieczkę Logana" (klasyka), "Wehikuł Czasu" (i ten nowy i ten starszy), "Event Horizon" ( Ankai ), serię Star Treka (eh... te stare dobre czasy), "The Thing", "Cube" (1, 2, 3), "Matrixa" oraz "Aliena" i "Predatora" (klasyka SF-horror jak dla mnie). Z filmów wojennych moje ulubione to "Kompania Braci", "Szeregowiec Ryan", "Wróg u bram", "Tora, Tora Tora" i "Pearl Harbour". Poza tym jak już wcześniej wspomniałem staram się oglądać każdy przejaw wesołej twórczości reżyserkiej załapujacej się w te klimaty.

Zasadniczo nie oglądam telewizji. Jest to spowodowane głównie wstrętem do wszelkiej maści sensacyjniaków z boskim Jean'em, twardym Seagalem i resztą śmietanki twardzielowatej oraz do głupawych komedii którymi amerykańce próbują chyba nas wytępić przez odmóżdżenie.

Jeśli chodzi o komedie to jestem w stanie zrobić wyjątek w przypadku parodii. Dobry pastisz nie jest zły i tutaj oczywiście dla mnie prym wiedzie "Asterix i Obelix 2".

Do grupki filmów które jeszcze oglądam mozna dodać produkcje z panem Connerym, Gibsonem i Fordem ( Indiana Jones rulez!) w rolach głównych.

Nie, jednak się nie mogę powstrzymać PZ powiedz mi co rozumiesz pod pojęciem filmy informacyjne i fabularne (bo jak rozumiem inne przez ciebei wymienione nie są więc fabularne )
Dany,
Trudno tu tak poprostu coś napisać. Można by o tym gadać wiele, co lubię oglądać. Zaznaczyłem fabularne, ponieważ kojarzą mi się z filmami sensacyjnymi, tylko nie wiem co oznaczały te przygodowe w ankiecie. Lubię oglądać dobre komedie, parodie ( zwłaszcza z Leslie Nielsenem) i filmy fantasy (oczywiście LOTR). Czasem obejrzę sobie S-F (wszystkie Alieny). A tak naprawdę, ta czasem mogę obejrzeć każdy z nich (oprócz anime).
Valen,
Ja osobiście lubie patrzec na komedie filmy fantasy i przygodowe .

Strażnik: Jak zwykle nie na miejscu... Temat przenoszę
Wczytywanie...