Wilkołak - zapisy

Wydawało mi się, że jesteś zapisany... oO W każdym razie, lista uaktualniona.
Odpowiedz
Ewentualnie ja.

[Dodano po 7 godzinach]

To jak? Kiedy startujemy?
Odpowiedz
Najprawdopodobniej 11.01., o ile wcześniej nie zginę.
Odpowiedz
Już ja się wtedy Tobą zaopiekuję...

@down: Teraz? Wiesz, że martwy marny ze mnie żywy.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Masz się mną opiekować teraz, żebym nie umarła, a nie po śmierci ;_; Choć pewnie chcesz mieć takiego kota, jakiego posłałam... Ale to już nie miejsce na taką rozmowę :c

@up: tak, teraz. Tym bardziej, że przyda się kilka Twych kościejów, by za mnie w klawiaturę stukały :c
Odpowiedz
Zapisałem się już? Ach, nieważne, zapisuję się. I jeśli będę wilkołakiem, obiecuję, że będę Cię oszczędzał jak najdłużej, Vit. Nie przeprosiłem Cię jeszcze za tamto, prawda?..

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
To ja się zgłoszę i pobawię, bo widzę, że jeszcze zapisy trwają
Odpowiedz
Witam. Chciałbym się zapisać i spróbować swych sił, a widząc tak szacowne grono kolejna runda może być ciekawa.
Odpowiedz
Hell yeah! Rośniemy w siłę Podrzucisz jakąś listę aktualnych w nowym poście? Bo już się zagubiłem gdzie aktualizujesz
Odpowiedz
Wiciu, calusieńki czas na poprzedniej stronie Ale i tak, podrzucam listę tutaj, świeżuteńką, pachnącą, prosto z piekarnika!

Witam serdecznie nowych graczy, aż serducho się raduje, widząc powiększające się grono wilkołaczych użyszkodników

Tylko... dlaczego mam wrażenie, że popełnicie na mnie zbiorowy mord, już w chwili otrzymania PM-ek...?

- Dalej...
- Eni
- Hrywi
- Ielenia
- Kota
- Magggus
- maliwa
- Obserwator
- Tamc.
- Taramelion
- Tig
- Tokar
- Trzeci Kur
- Vitanee
- Von Majden
- Wiktul
Odpowiedz
I ja.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz

Cytat

Tylko... dlaczego mam wrażenie, że popełnicie na mnie zbiorowy mord, już w chwili otrzymania PM-ek...?

Bo dasz mi (nam) głupią postać i rolę?

[Dodano po 5 dniach]

Czy 13nasta bedzie z przerwą?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Raczej tak. Dwa tygodnie przerwy na odsapnięcie?
Odpowiedz
Coś koło 10 lutego?
Odpowiedz
Mi pasuje, z góry się zapisuję

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Ja również.
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...