Na krawędzi

Jakie jest Wasze zdanie na temat tego nowego serialu polskiego "Na krawędzi"?, czy choćby "Głęboka woda" ? Cudze chwalimy, a swego nie znamy?.;)Pozdro.
Odpowiedz
Od czasu do czasu oglądam "Na Krawędzi" czyli co czwartek
Serial nawet mi się podoba. Co prawa trochę kombinują z scenariuszem ,ale jakoś przemykam na to oko Lubię zobaczyć znanych mi aktorów w innych rolach niż dotychczas. Przynajmniej nie jestem zmuszany do oglądania ich miłosnych perypetii

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Nie oglądam seriali, bo szybko mnie nudzą. Ale ten jest wyjątkowo dobry, muszę przyznać, nawet mi się go udało obejrzeć całe dwa razy i zaciekawił mnie
Odpowiedz
To prawda,mnie także bardzo wciągnął ,czekałem na następne odcinki z niecierpliwością, a kiedy zobaczyłen ostatni, do dzisiaj nie wiem o co właśnie w zakończeniu chodziło?.Jak pozostałe odcinki były dla mnie zrozumiałe,tak ten ostatni już niekoniecznie - oczywioście mam na myśli serial "Na krawędzi".
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

Na krawędzi - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...