Wszystkiego najlepszego...

Lloth kyorl dos Courunie i wszystkiego najlepszego.
Odpowiedz
Dziękuję za życzenia Oby i na was spłynęło zrozumienie, że Lolth to jedyna słuszna opcja w tym pełnym niebezpieczeństw świecie.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ajaj, spóźnione życzenia Courunie Oby ci się nigdy nie plątały odnóża.

I również spóźnione dla niewiema


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wczoraj byłem okropnie zmęczony i nie wpadło mi do łba, aby popatrzeć na listę jubilatów, toteż dzisiaj się poprawiam.

Wszystkiego dobrego , Cou

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Też jako opóźniony (zapewne w rozwoju) dołączę się do życzeń. Byś zawsze pozostał ulubieńcem Pajęczej Królowej a wszystkie drowy były pod twym skinieniem. Niech Moc będzie z tobą... czy pająki, co wolisz.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Żebyś kiedyś pograł ze mną online!
Odpowiedz
Wyjątkowo nie chce mi się rymować.

Najlepszego.
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Crushnik

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Dołączam się do życzeń i poszerzam grupę odbiorców o inne osoby obchodzace dziś swoje urodziny - wszystkiego najlepszego i dużo wolnego czasu na granie/czytanie!
Odpowiedz
Najlepszego dla Crushnika, oraz spóźnione życzenia dla Couruna, w sumie dla Ciebie jeden dzień jak sekunda

Odpowiedz
Najlepszego dla Crushnika i Raina


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zdrowia , szczęścia i słodyczy Czarny Kruk tobie życzy
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Żyj długo i szczęśliwie - boć tego jeszcze nie miałeś okazji usłyszeć,przeczytać.

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Zobaczcie kto dziś obchodzi urodziny, toż to sam Imperator! Czy wyślemy z tej okazji jakąś delegację do Sanctum Imperialis, by pokłoniła się przed Złotym Tronem?
Odpowiedz
Na Terrę wysłana już została specjalna kartka z życzeniami, wykuta przez najlepszych adeptów Mechanicum. Aby Imperator otrzymał życzenia, poświęcony zostanie jeden dodatkowy psyker.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego, Matt!

I coby życzenia były na czasie, to nich Ci BG:EE działa bez zarzutu, a konieczne łatki niech pojawiają się jak najszybciej
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...