Co o sobie wiemy.

Jest bystry i ma orka na avku.
Odpowiedz
Lubi kuce, fanarty i ma najwyraźniej większe problemy ze snem niż ja.
Odpowiedz
Lubi.. Nie.... Kocha Twilight Sparkle i ma w chwili obecnej 2071 postów.

@UP obudziłem się o czwartej, żeby przejżeć fge.
Odpowiedz
Odświeża zabawy Oftopowe stworzowne przez Ravena Captaina

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Unika sesji na forum GE, chodź na innym aktywnie się w nich udziela
Odpowiedz
Od niedawna jest władcą Game Exe

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Hmm... Chyba nigdy jej nie zrozumiem.
Odpowiedz
Jak nic lubi Kucyki Pony Założył temat z obrazkami na ich temat

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ma chlornie irytującego avka.
Odpowiedz
Ma obecnie 268 postów i chyba najaktywniejszy w tych forumowych zabawach.
Odpowiedz
W jego ostatnich dwóch postach nie doszukałem się rzadnych błędów ortograficznych.
Odpowiedz
Mówiąc o błędach ortograficznych, sam się takiego nie ustrzegł...

Pisze się "żadny"!

Przy okazji, Qwan - już parę minut później nie napisałbyś tego posta, po ostatnim poście Wartina o piłce nożnej...

Ludzie, no! Przecież przy pisaniu postów jest autokorekta i ładnie podkreśla błędy na czerwono - można czasem rzucić okiem na post przed wysłaniem.
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
W chwili obecnej nie ma avka.

@Up Pofinku, Porfinku. Ja ten błąd postawiłem specjalnie. Może jednak powinienem wstawić ten cudzysłów?
Odpowiedz
Późno się zorientował, że otrzymał odznaczenie za 3. miejsce w konkursie wiedzy o IwD Ale na pewno bardzo się ucieszył.


//A na marginesie - tak, cudzysłów byłby bardzo wskazany - nigdy nic nie wiadomo
A błędów się czepiam, oj tak... gdyby nie autokorekta, może nie byłbym w tym tak gorliwy (chociaż nie - byłbym ) - mnie, a pewnie nie tylko mnie, strasznie takie błędy kłują w oczy (btw. dlaczego forma "kłują" jest podkreślana? przecież jest poprawna).
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Ma niesamowitą zdolność irytowania mnie. Na przykład tym irytującym kangurem na avku.
Odpowiedz
Jakoś sprytnie przewidział, że czytam większość nowych postów na forum, więc zapobiegawczo dopisał

Cytat

chlorela (...) (do porfiriona. Jeśli to czytasz to wiedz, że nie przez przypadek przekręciłem to słowo.)



A tego "kangura" - czyli osiołka, nie mógłbym nie mieć jako avatara, jakem Porfirion Osiełek
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Irytuje, ale potrafi rozbawić.
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Co o sobie wiemy. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...