[The Elder Scrolls III: Morrowind] Morrowind na miarę 2011 roku


Na początku grudnia 2002 roku ukazał się w końcu w Polsce Morrowind. Trzeba jednak pamiętać, że od powstania gry w maju tego samego roku upłynęło już ponad 8 lat, co wpływa na wygląd gry dzisiaj. Pojawiła się jednak fanowska modyfikacja, która znacząco odświeża wygląd gry i czyni ją atrakcyjną nawet dla dzisiejszych graczy.

Zmiany objęły nowe modele postaci – dużo bardziej wyraziste i szczegółowe. Następnie zabrano się za lokacje, które co prawda wciąż przyciągały wzrok, ale należało brać poprawkę i oglądać je z pewnego oddalenia.

Ekipa zajmująca się ulepszeniem Morrowinda zebrała razem wszystkie najpotrzebniejsze i najlepsze modyfikacje w jednej paczce, dzięki czemu wystarczy pobrać jeden plik, ważący bagatela 2 GB, by następnie podmienić pliki i cieszyć się ładniejszą trzecią odsłoną cyklu.

Plik można pobrać z głównej strony projektu target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">głównej strony projektu. Poniżej filmik prezentujący grę w akcji po upiększeniach.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Hej, Lionel, take that back! >:[

Morrowind zawsze miał w sobie coś niesamowitego - głównie dlatego, że odpalał na każdym posiadanym przeze mnie kompie. Miło jednak, że chcą dopracować coś już i tak idealnego.
Odpowiedz
Myślałam właśnie nad tym, by znów powrócić do grania w Morrowind. To ulepszenie przekonało mnie jeszcze bardziej, choć nie wiem - nie wydaje się Wam, że niektóre kolory (zwłaszcza kolory samych miast) są zbyt jaskrawe i przesadzone? Podobnie jak wystrój w domach.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Jakby coś było z kontrastem. Ciemność jest czarna, co powoduje, że w nocy nic nie widać. Pomieszczenia są przesadnie kolorowe. Elfy święcą wręcz od złota. Dobrze by było stonować te elementy a zostawić środowisko bo dobrze wygląda. Z drugiej strony Morrowind mnie nudził i nie przepadam za nim, to powoduje, że moja ocena poprawek jest dość ostra. Dla fana pewnie rewelacja.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
A zarzuci ktoś link do downloadu? Bo jak klikam w link w newsie to się wyświetla że strona nie istnieje.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jasina dnia wtorek, 23 października 2012, 18:52 napisał

A zarzuci ktoś link do downloadu? Bo jak klikam w link w newsie to się wyświetla że strona nie istnieje.


Pojawiły się problemy, bo nagle ujawnili się niektórzy modderzy, których zabrakło w creditsach. Podnieśli larum, jednak nie udało im się dogadać z osobą odpowiedzialną za cały projekt. Co prawda ten ostatni pisał o chęci współpracy na swoim blogu, jednak ten przepadł także, zaś oryginalne linki do downloadu zostały zablokowane.

Znaleziony w necie link: http://games.on.net/file/39324/ Ostrzegam, że nie testowany.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Nowości

[The Elder Scrolls III: Morrowind] Morrowind na miarę 2011 roku - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...