[Borderlands 2] Borderlands 2 - Nowy tryb jako bonus do zamówień przedpremierowych


Twórcy "Borderlands 2" znowu kuszą graczy do zamówienia gry przed premierą. Najpierw darmowa piąta klasa, a teraz nowy tryb.

Zwiastun nowego trybu możecie obejrzeć powyżej. Po jego obejrzeniu łatwo się domyślić, czego będzie dotyczył – przetrwania i pokonywania kolejnych fal wrogów. Co ciekawe, zdobywane przez gracza punkty doświadczenia i przedmioty znajdą się w kampanii single.

Tryb nosi nazwę "Creature Slaughter Dome" i dostępny jest jedynie dla osób, które zamówią grę przed premierą w sklepie GameStop. Niestety nie jest pewne, czy bonus będzie także w Polsce, bo na razie nie ma go w ofercie w żadnym z polskich sklepów. Ale niemal na pewno twórcy będą chcieli sprzedać ten tryb jako DLC.

I jak wam się podoba "Creature Slaughter Dome"? Ja jakoś nie potrafię zrozumieć mody na tryby przetrwania, w których pokonujesz coraz to nowe i mocniejsze fale wrogów. A wy?

Odpowiedz
Na serio nie widzisz nic fajnego w horde/endurance mode?
Weź trójkę znajomych, usiądź do gry z włączonym voice chatem i zrób kilka fal chociażby w nowym Mann vs Machine do Team Fortressa 2. U mnie mniej więcej po drugiej fali zaczyna się darcie się na siebie i emocje. Jest to zazwyczaj strasznie odświeżające i nawet jeśli bezcelowe na dłuższą metę, niesamowicie "fun".



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Jeśli będzie można to przechodzić ze znajomymi to nie jest tak źle, ale mimo to część gier tego nie oferuje, a przechodzenie tego samemu jest nudne, tak jak powiedział to Lio.
Odpowiedz
U podstawy mechaniki Borderów leży 4osobowy coop i dołączanie się do gry on-the-fly. Łatwość i przystępność tej metody była jedną z rzeczy dzięki którym jedynka tak bardzo mnie wciągnęła.

Zmarnowałem dużo godzin robiąc ze znajomymi arenki u Moxxi w jedynce i arenę chwały w Generalu Knoxxie, podejrzewam, że zmarnuję dużo i w dwójce na tym samym.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
http://www.youtube.co...?v=5v6bRzmD7Cs

Boss Wave!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
← Nowości

[Borderlands 2] Borderlands 2 - Nowy tryb jako bonus do zamówień przedpremierowych - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...