[Borderlands 2] Borderlands 2 - Nowy tryb jako bonus do zamówień przedpremierowych - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Hassan' dnia czwartek, 30 sierpnia 2012, 13:44 napisał



OST "Borderlands" jest boski!

ヘ(^_^ヘ)
Lionel,
Mad Moxxi (´ε` )♡
Hassan',
U podstawy mechaniki Borderów leży 4osobowy coop i dołączanie się do gry on-the-fly. Łatwość i przystępność tej metody była jedną z rzeczy dzięki którym jedynka tak bardzo mnie wciągnęła.

Zmarnowałem dużo godzin robiąc ze znajomymi arenki u Moxxi w jedynce i arenę chwały w Generalu Knoxxie, podejrzewam, że zmarnuję dużo i w dwójce na tym samym.
krzyslewy,
Jeśli będzie można to przechodzić ze znajomymi to nie jest tak źle, ale mimo to część gier tego nie oferuje, a przechodzenie tego samemu jest nudne, tak jak powiedział to Lio.
Lionel,
W samotną rozgrywkę to fale na dłuższą metę nie są interesujące... zwykle nudzą mnie po 3-4 mojej śmierci, ale jak powiedział Hassan - niesamowity fun w grupie, bezmózgie nawalanie niezwykle wiąże ludzi.
Hassan',
Na serio nie widzisz nic fajnego w horde/endurance mode?
Weź trójkę znajomych, usiądź do gry z włączonym voice chatem i zrób kilka fal chociażby w nowym Mann vs Machine do Team Fortressa 2. U mnie mniej więcej po drugiej fali zaczyna się darcie się na siebie i emocje. Jest to zazwyczaj strasznie odświeżające i nawet jeśli bezcelowe na dłuższą metę, niesamowicie "fun".
krzyslewy,

Twórcy "Borderlands 2" znowu kuszą graczy do zamówienia gry przed premierą. Najpierw darmowa piąta klasa, a teraz nowy tryb.

Zwiastun nowego trybu możecie obejrzeć powyżej. Po jego obejrzeniu łatwo się domyślić, czego będzie dotyczył – przetrwania i pokonywania kolejnych fal wrogów. Co ciekawe, zdobywane przez gracza punkty doświadczenia i przedmioty znajdą się w kampanii single.

Tryb nosi nazwę "Creature Slaughter Dome" i dostępny jest jedynie dla osób, które zamówią grę przed premierą w sklepie GameStop. Niestety nie jest pewne, czy bonus będzie także w Polsce, bo na razie nie ma go w ofercie w żadnym z polskich sklepów. Ale niemal na pewno twórcy będą chcieli sprzedać ten tryb jako DLC.

I jak wam się podoba "Creature Slaughter Dome"? Ja jakoś nie potrafię zrozumieć mody na tryby przetrwania, w których pokonujesz coraz to nowe i mocniejsze fale wrogów. A wy?

Wczytywanie...