Reforma ortografii

Boże...
albo
Borze (Tucholski źwierza pełny)...

z taką reformą nie dałoby się poznać, czy w kimś się budzą "uczucia religijne" czy też "łączność z naturą"...


PS czy to ja jestem jakiś ograniczony czy raczej zestaw emotek? Dlaczego nie ma ludzika walącego głową w mur - bardzo by mi się teraz przydał...
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Poczułbym wielki "bul" gdyby taka reforma weszła w życie.
Odpowiedz
No, ja wciąż trwam w "nadzieji", że tak się nie stanie...
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik porfirion dnia czwartek, 21 czerwca 2012, 17:32 napisał

PS czy to ja jestem jakiś ograniczony czy raczej zestaw emotek? Dlaczego nie ma ludzika walącego głową w mur - bardzo by mi się teraz przydał...


Już o ot kiedyś wnosiłem. Nie spełniono mojej zachcianki ;(.

[Dodano po 2 minutach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik porfirion dnia czwartek, 21 czerwca 2012, 17:32 napisał

Boże...
albo
Borze (Tucholski źwierza pełny)...

z taką reformą nie dałoby się poznać, czy w kimś się budzą "uczucia religijne" czy też "łączność z naturą"...


Ale w obecnym stanie też nie masz pewności co oznacza "zamek". Czytasz z kontekstu. Tak samo jest w japońskim, którego jeden znak ma wiele znaczeń i zależy od kontekstu.
Odpowiedz
To może zamiast upraszczać należy pójść w drugą stronę?
Odpowiedz
Mam łopatę to odkopię, a może odkopieu?
Reforma jak (iag?) reforma- niezwykła (ńezwkua?) i bardzo dobrze (dopże?) mi się (śę) tak piszę. Ale niestety zostałem przyzwyczajony do ironii(jrońj?) i sarkazmu(sarkazmó?).
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Kase mają to co będą robić?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Karczma

Reforma ortografii - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...