GejmExowy Test Osobowości

Król Lisz

Twoja osobowość jest jasno zdefiniowana i stabilna: jesteś zły, nikczemny, plugawy, okrutny, bezlitosny, niegodziwy, aspołeczny i sadystyczny. Alienujesz się od świata, którego nienawidzisz, dążąc do realizacji swoich nihilistycznych poglądów poprzez niszczenie wszelkiego życia, budowanie armii nieumarłych, sprzedawanie swej duszy i inne radosne praktyki. Władza jest Twoim priorytetem, przebiegłość zaś - środkiem jego realizacji. Nie masz przyjaciół (nawet niewidzialnych), sumienia ani poczucia humoru. Samokontrola również nie należy do Twych najmocniejszych cech. Wyjdź ze swojej wieży i udaj się do najbliższej poradni psychologicznej.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Talion dnia niedziela, 23 października 2011, 00:11 napisał

Twoja osobowość jest jasno zdefiniowana i stabilna: jesteś zły, nikczemny, plugawy, okrutny, bezlitosny, niegodziwy, aspołeczny i sadystyczny. Alienujesz się od świata, którego nienawidzisz, dążąc do realizacji swoich nihilistycznych poglądów poprzez niszczenie wszelkiego życia, budowanie armii nieumarłych, sprzedawanie swej duszy i inne radosne praktyki. Władza jest Twoim priorytetem, przebiegłość zaś - środkiem jego realizacji. Nie masz przyjaciół (nawet niewidzialnych), sumienia ani poczucia humoru. Samokontrola również nie należy do Twych najmocniejszych cech. Wyjdź ze swojej wieży i udaj się do najbliższej poradni psychologicznej.


Jeśli chcesz, możesz zostać moim pierwszym pacjentem!

A ja zostałem Lelianą.

Twą największą siłą jest wiara, którą pokładasz w Opatrzności, swych ideałach i otaczających Cię ludziach. Tak mocna zewnątrzsterowność wywołuje jednak niepewność siebie i niezdecydowanie. Masz problem z oceną własnych możliwości rozwiązania problemów oraz zmiany na lepsze własnego charakteru. Ekstrawersja i romantyzm znajdują upust w układaniu i wykonywaniu pieśni oraz opowiadaniu baśni. Czynności te pozwalają Ci oderwać się od problemów codzienności, takich jak hordy piekielnych kreatur pustoszących świat wokół Ciebie i podobnych kłopotów, które starasz się trzymać i załatwiać na dystans.
Odpowiedz
Pacjentem? A co jest ze mną nie tak?
Jestem czymś pośrednim między Arthasem, a Xardasem. Mój dzień wygląda następująco:

7.00 - Budzę się i od razu teleportuje z łóżka do wanny.
7.10 - Biorąc prysznic mruczę wszystkie znane sobie zaklęcia, także Myrtana, Ferelden i Azertoh mają się niedobrze.
7.30 - Udaje się na dół wieży przyrządzić śniadanie. Składniki to: sproszkowany róg cieniostwora, pieczyste które wysłał mi w prezencie na imieniny Thrall, warzywka z pola Onara i lędźwie kozy.
7.50 - Wychodzę na podwórko nakarmić swoje zombie i skrzydlate demony.
8.00 - Rozpoczynam codzienną konwersacje ze Wrzodem, który mieszka na tyłach wieży.
8.30 - Dla zabawy przyzywam Bezimiennego i wysyłam go do walki z Plagą i arcydemonem.
9.00 - Udaje się na wycieczkę do Khorinis. Przy drodze rośnie chmiel, który oczywiście zbieram.
9.20 - Próbuje zbudować Khorinis z piasku i zniszczyć je jak Dalaran, ale ziemia nie jest dość wilgotna. Chciałem ją trochę zmiękczyć zaklęciem, ale wyciągnąłem runę "pięść wichru" i ostatecznie piasek doleciał do Irdorath. Koło Khorinis powstał wielki krater.
10.00 - Po skończonych zakupach dla zabawy zatapiam dwa statki, odkrywam przejście do Gildii Złodziei i zabijam szczury, które zalęgły się w jaskini za co dostaje 50 expa i 2 miedziaki.
10.10 - Teleportuje się do klasztoru Magów Ognia skąd wykradam Młot Innosa. Udaje się na most i jednym uderzeniem rozdzielam magów od reszty wyspy.
10.30 - Nawalam się z Lee i chłopakami.
12.00 - Lekko wstawiony budzę się w Bałtyku i zaczynam płynąć do brzegu.
13.00 - Twierdząc że "tylko noob mógł postawić taki mały posąg Neptuna" teleportuje do Gdańska Kolosa z Rodos.
13.30 - Wybijam wszystkich Krakusów i Poznaniaków bo nie chcieli mi postawić wódy.
14.00 - Teleportuje się do Nocnych Elfów w Darnassus i dla żartu podpalam ich święte drzewo.
14.30 - Dostaje sądowy zakaz wstępu do sieci KFC i McDonald. Nie pytajcie.
15.00 - Za potrzebą udaje się (jak sama nazwa wskazuje) do Łazienek.
15.30 - Trafiam do jakiejś napromieniowanej wiochy gdzie Porucznik Price i Kapitan Mcmilan próbują dopaść Imrana Zahajewa. Upolowałem też parę mutasów na kolacje.
16.00 - Wychylam kielich z Darthem Vaderem.
17.00 - Razem z Ryszardem Lwie Serce nacieram na Jerozolimę.
17.10 - Wmawiam ludziom w Troi, że ten koń to taki miły podarek.
17.20 - Ściągam na lekcjach i zabijam orkę.
17.40 - Dokańczam filmy o Zodiaku i Hannibalu.
18.00 - Jednoczę ludy Fereldenu po czym daje świetlny sygnał Gwieździe Śmierci żeby obróciła ich w pył.
19.00 - Zabijam ostatniego na tym świecie smoka.
19.30 - Budzę się pijany w rowie. Przez te szaty jakiś Taymurianin wziął mnie za babę i zgwałcił.
20.00 - Na kolacje jem wnętrzności mutasów z Czarnego-Dyla.
21.00 - Pisze artykulik do Gazety Wyborczej, Nie i CD Action.
22.00 - Runą "niszczenie zła" gaszę wszystkie lampy w wieży.
23.00 - Myśląc o tym że jutro odwiedzi mnie Jakub Wędrowycz zasypiam.
Odpowiedz
Ależ oczywiście, wszystko w porządku, chodziło mi tylko o to ostatnie zdanie

Um... trochę długo zajmuje Ci to wybijanie Krakusów. Powinieneś nad tym popracować.
Odpowiedz
To Vader miewa kaca?
Tę część też musicie przećwiczyć, definitywnie
Jak będziecie wybijać Krakusów, to chętnie dołączę.
Odpowiedz

Cytat

Diego

Szczerość, prostolinijność, towarzyskość, otwartość - to cechy, które dobrze opisują Twój charakter. Unikasz konfliktów, jeśli to możliwe, a gdy już Cię dosięgają, starasz się rozwiązać je przede wszystkim przy użyciu mózgu, wykorzystując inne mięśnie dopiero w ostateczności. Potrafisz zachować równowagę między powagą a żartem. Choć jesteś ostrożny i czasem nieufny, wykazujesz się prawdziwą wiernością i oddaniem wobec przyjaciół. Pomimo materialistycznego podejścia do życia, nie cechuje Cię hedonizm ani brak zasad moralnych. Zdarza Ci się podejmować drastyczne decyzje, lecz robisz to z zachowaniem obiektywizmu i zimnej krwi.


Mogło być o wiele gorzej.
Tak sobie trzasnęłam teścik na dzień dobry.
Odpowiedz

Cytat

[font=\"Book Antiqua\"]Król Lisz[/font]

Twoja osobowość jest jasno zdefiniowana i stabilna: jesteś zły, nikczemny, plugawy, okrutny, bezlitosny, niegodziwy, aspołeczny i sadystyczny. Alienujesz się od świata, którego nienawidzisz, dążąc do realizacji swoich nihilistycznych poglądów poprzez niszczenie wszelkiego życia, budowanie armii nieumarłych, sprzedawanie swej duszy i inne radosne praktyki. Władza jest Twoim priorytetem, przebiegłość zaś - środkiem jego realizacji. Nie masz przyjaciół (nawet niewidzialnych), sumienia ani poczucia humoru. Samokontrola również nie należy do Twych najmocniejszych cech. Wyjdź ze swojej wieży i udaj się do najbliższej poradni psychologicznej.


Hell yeah!
Odpowiedz

Cytat

Morte

Bardzo wysoka inteligencja połączona z cynizmem, sarkazmem i uszczypliwością nie przysparza Ci przyjaciół. Trudno określić Twój stosunek do zasad moralnych, gdyż w związku z Twym bagażem doświadczeń jest on bardzo niejasny i trochę oderwany od życia. Jednakże ze względu na swą mądrość i wiedzę, rady, których udzielasz, są traktowane bardzo poważnie. Choć daleko Ci do idealizmu, osiąganie korzyści materialnych również nie jest Twym priorytetem. Ciekawą rzeczą jest niesłabnąca w Twym wypadku popędliwość oraz libido. To niezwykłe, jak na lewitującą, gadającą czaszkę, ale na wizytę u psychologa w tym wpadku jest już chyba zbyt późno.


Nawet Ci się to zgadza
Odpowiedz
Jestem Ignusem .... Taa jakoś to do mnie nie pasuje, ale cóż test internetowy nie kłamie, gdzie ja położyłem tą zapalniczkę, o tu jest ...ehmm... CRYTICUS chce byś cierpiał!!! Płoń HAHAHAHAHAHA
Wbrew pozorom fan Metalu
Repo The genetic opera-Paris Hilton odpada twarz- Best film EVER!
Maj name is Haabringa aj em a lida of kolekting armii nown as da reephas
Also Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn
Odpowiedz
A mi wyszła Lady Aribeth de Tylmerande

[Dodano po 11 godzinach]

A dzisiaj Aarin Gend!
Odpowiedz
Mi wyszło

Cytat

Ammon Jerro

Najbardziej rzucającą się w oczy cechą Twego charakteru jest patologiczna aspołeczność. Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna. Jednak - paradoksalnie - dobro innych jest jedną z wartości, której jesteś bardzo oddany. Z Twej nieprzeciętnej inteligencji i nadzwyczajnej mocy wynika daleko posunięty relatywizm moralny. Nie cofniesz się przed niczym by osiągnąć cel, bez względu na to, czy jest on wyznaczany przez egoistyczne, czy szlachetne pobudki. Nie masz przyjaciół i nie potrzebujesz ich. Wystarczy Ci cierpliwość, wiedza i demony zamknięte w Twej piwnicy obok magicznych ogórków.

Jeden z moich ulubionych postaci Neverwinter Nights 2.
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Król Lisz

Twoja osobowość jest jasno zdefiniowana i stabilna: jesteś zły, nikczemny, plugawy, okrutny, bezlitosny, niegodziwy, aspołeczny i sadystyczny. Alienujesz się od świata, którego nienawidzisz, dążąc do realizacji swoich nihilistycznych poglądów poprzez niszczenie wszelkiego życia, budowanie armii nieumarłych, sprzedawanie swej duszy i inne radosne praktyki. Władza jest Twoim priorytetem, przebiegłość zaś - środkiem jego realizacji. Nie masz przyjaciół (nawet niewidzialnych), sumienia ani poczucia humoru. Samokontrola również nie należy do Twych najmocniejszych cech. Wyjdź ze swojej wieży i udaj się do najbliższej poradni psychologicznej.
Odpowiedz
Grmignaw
Indoktrynacja, której poddano Cię poprzez filozfię i religię, uczyniła z Ciebie sadystycznego, psychopatycznego mordercę. Twoje pojęcia dobra i zła są całkowicie wypaczone i absoultnie nie przystają do ogólnie przyjętych norm. Ból, cierpienie, tortury i okrucieństwo traktujesz jako rozgrzeszenie dla swych wrogów, którym obdarowujesz ich z niezachwianym, fanatycznym zapałem. Nie tylko nie lękasz się śmierci, lecz jest ona dla Ciebie źródłem chorej fascynacji. Doskonale kontrolujesz swe emocje, zależnie od okoliczności zachowując śmiertelny spokój lub wykorzystując swój gniew w walce. Bardzo niezwykły jest fakt, że umiesz być niebywale oddanym towarzyszem i lojalnym przyjacielem, jeśli tylko druga osoba dostarczy Ci okazji do siania destrukcji. Określenie "zły" nie pasuje do Ciebie, tym bardziej, że kierujesz się bardzo specyficznym pojęciem dobra. Niewątpliwie jednak jesteś niebezpiecznym dla otoczenia dewiantem, który wymaga odizolowania w klasztorze lub innym oddziale zamkniętym.


Coś w tym jest bo robię to któryś raz i to samo wychodzi a czas między testami wynosi ponad 2 miechy.
Odpowiedz
Ach ach, dlaczegóż to nie może mi posłużyć za jakieś wstępne zaliczenie na magisterkę Co do pytania Lio - może się zmieniać i zmienia się, jednak właśnie należy podkreślić, że przez lata - proces długotrwały i zwykle stopniowy, kawałek po kawałku.
Odpowiedz
Hmm, mnie po dwóch latach Morte zmienił się na Bezimiennego. Skazany na Tormenta


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Użytkownicy

GejmExowy Test Osobowości - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...