[ME3] Misja dodatkowa z edycji kolekcjonerskiej?

Mam kolekcjonerke ME3 i jest w niej misja dodatkowa. Jak mogę uzyskac pewnosc, ze sie zainstalowala? Jak ona się nazywa w ogóle?

Do pobrania za 800pkt bioware mam "z prochów". Co to?
Do not play with this what you don't understand!
Odpowiedz
Kliknij na pobranie - wtedy twoja gra polaczy sie automatycznie z Originem i rozpozna twoj kod i zacznie ci sciagac od razu, za darmo, kiedy rozpozna kod.
Odpowiedz
Ale musisz to zrobić chyba zanim zaczniesz grać. Inaczej musiałbyś rozpocząć grę od nowa, żeby móc tę misję odbyć. Tak mi się przynajmniej wydaje. Sam miałem w bonusie pewien karabin, ale kod promocyjny dostałem po 1-2 dniach od zakupu, a byłem już w trakcie rozgrywki. Karabinu w grze nie uświadczyłem, po czym wnoszę, że wymagane jest ponowne rozpoczęcie.
Odpowiedz
Chyba samodzielnie trzeba wstukac redeem code i to w ustawi9eniach origina, a nie gdzieś w zakładce z grą w originie... zagmatwane mocno. ;/

Rozgrywkę może i bym zaczęła od nowa... mam 3:30h gameplayu za sobą dopiero i nie podoba mi sie twarz mojej shepard do konca. Brzydsza niż w 1 i 2.
Do not play with this what you don't understand!
Odpowiedz
Ja ten dodatek pobrałem w środku rozgrywki i po ponownym uruchomieniu gry, miałem wiad. na terminalu.

Po za tym origin informuje że gra została pobrana.
Odpowiedz
Trzeba było wstukac redeem code w opcjach origina i wtedy dopieor się pobierał dodatek.
Do not play with this what you don't understand!
Odpowiedz
Moim zdaniem chodzi o Misję na Eden Prime(Zdobywasz na tej planecie nowego członka drużyny Javik)
Odpowiedz
← Mass Effect

Misja dodatkowa z edycji kolekcjonerskiej? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...