Musimy porozmawiać o Kevinie

Wczoraj obejrzałem sobie "We need to talk about Kevin". Niesamowity film. Dawno nie oglądałem czegoś, co tak trzymałoby w napięciu niemal przez każdą sekundę seansu. Robi ogromne wrażenie, a zakończenie jest co najmniej enigmatyczne i pozostawia sporo do myślenia.
Arcydzieło? Może.
Film roku? Dla mnie na pewno.

Dodam jeszcze, że muzyka, która leci w trakcie napisów końcowych jest równie intrygująca i wręcz idealnie wpasowuje się w nastrój, do którego doprowadza zakończenie filmu. Tak więc nie wychodźcie od razu po zakończeniu

A tu moja bardziej szczegółowa recenzja
Kolor pomarańczowy przeznaczam na moje osobiste sugestie i/lub poprawki, które są konieczne, ale nie brzmią mi idealnie.
Odpowiedz
Wybierałem się i po ciepłych słowach na temat filmu na pewno pójdę. Lubię tego typu kino, zaś ludzka psychika to coś, co powinienem poznać jak najlepiej
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia poniedziałek, 16 stycznia 2012, 13:56 napisał

zaś ludzka psychika to coś, co powinienem poznać jak najlepiej

Żeby skuteczniej namawiać ich do uwierzenia w Lolth?
Kolor pomarańczowy przeznaczam na moje osobiste sugestie i/lub poprawki, które są konieczne, ale nie brzmią mi idealnie.
Odpowiedz
Mnie zastanawiał fakt, jak doszło do tej masakry na hali sportowej? Niby jakiś mecz, czy trening sportowców z dziewczynami z zespołu, a nikt go nie obezwładnił? Nie oszukujmy się, że był takim wyborowym łucznikiem, że w kilka sekund napinał kolejne strzały.

Ponadto film nie oddał wielu wątków z książki, podobno. Po tym jak opowiedziano mi kilka faktów właśnie z książki uzasadniający kilka kadrów, ten film zyskał na sensie, ale bez tej książkowej wiedzy, to wydawał mi się nieco nielogiczny.
Odpowiedz
Cicho, nie opowiadać, bo się nie widziało!

A myślałam, że to temat o Kevinie McCallisterze xD z Home Alone Szkoda
Odpowiedz
Naprawde wyśmienity film. Trzeba obejrzeć, pozycja obowiązkowa dla kinomana.
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

Musimy porozmawiać o Kevinie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...