[Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic

Tril, chwała bogu, że zaspojlerowałeś tylko postać. Gdyby to było coś więcej musiałbym rzucić w Ciebie jakimś ciężkim przedmiotem :<

Odpowiedz
Let's go to my place now...

Odpowiedz
Enether ile byś dał aby móc mieć u siebie w domu prawdziwego żywego kucyka pony? Np. Rainbow Dash albo Fluttershy albo Pink Pie?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik SirCaptain dnia wtorek, 7 lutego 2012, 19:17 napisał

Enether ile byś dał aby móc mieć u siebie w domu prawdziwego żywego kucyka pony? Np. Rainbow Dash albo Fluttershy albo Pink Pie?

Zakładając że wyglądałby i zachowywał się dokładnie tak jak te animowane?

Za Twilight oddałbym siostrę, telewizor, kolekcję fantastyki i ponegocjowałbym nerkę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik enether dnia wtorek, 7 lutego 2012, 19:18 napisał

Zakładając że wyglądałby i zachowywał się dokładnie tak jak te animowane?

Za Twilight oddałbym siostrę, telewizor, kolekcję fantastyki i ponegocjowałbym nerkę.

A gdybyś musiał całkowicie zrezygnować z komputera i z internetu w zamian za mieszkanie w jednym domu z prawdziwą, żywą, dokładnie taką samą jak ta animowana Twilight?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik SirCaptain dnia wtorek, 7 lutego 2012, 19:22 napisał

A gdybyś musiał całkowicie zrezygnować z komputera i z internetu w zamian za mieszkanie w jednym domu z prawdziwą, żywą, dokładnie taką samą jak ta animowana Twilight?

Też w to wchodzę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik enether dnia wtorek, 7 lutego 2012, 19:26 napisał

Też w to wchodzę.

A gdyby dodatkowo ta Twilight (nie wiem jaki ma charakter w MLP) ale gdyby... sadystycznie wykorzystywała Cię seksualnie i znęcała się nad tobą na tysiąc okrutnych i bolesnych sposobów?
Odpowiedz
SirCaptain, wiesz o tym że głodnemu chleb na myśli?

Twilight zasługuje na moją wieczną miłość z racji charakteru i osobowości, nie dlatego że ma fajny zad.
Odpowiedz
Zapomniałeś o inteligencji i seksownej bibliotekarce
Odpowiedz
Toć się już chwaliłem swoim dziełem

A żeby zaspokoić popyt na kuce:

Odpowiedz
fapfafpafafapfap.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ashgan dnia środa, 8 lutego 2012, 19:01 napisał

fapfafpafafapfap.


Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...