Wszystkiego najlepszego...

Wszystkiego dobrego dla Kuraka, jeszcze bardziej ciętego dowcipu

Temu drugiemu dziadowi, to chyba nic nie życzę, bo mu się nie należy. Ciągle się wymiguje i na żadne piwo nie chce pójść :~(

No dobra - również wszystkiego dobrego, zdrowia oraz cierpliwości do tego zacnego serwisu, jak i w życiu prywatnym
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla Solenizantów i spełnienia marzeń Sto lat!

Odpowiedz
Dzię-ku-ję Wiciu, piękne życzenia, ale totalnie rozwalił mnie Morte z LEGO Tokar, byś pożyczył wtedy tego piwa wspólnego Albo siedmiu

I oczywiście najlepszego dla Kura


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Najlepszego dla solenizantów, ale głównie dla Meda, bo działa na korzyść Lolth Skromnie, ale podobno dla ludzi liczy się pamięć.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Najlepszego dla Meda i Yarpena. Rośnijcie duzi :*
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Najlepszego, chłopaki
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
I niech wam gwiazdka pomyślności
Kolor pomarańczowy przeznaczam na moje osobiste sugestie i/lub poprawki, które są konieczne, ale nie brzmią mi idealnie.
Odpowiedz
Dziękuję za życzenia, w imieniu swoim, jak i w imieniu Yarpena... czyli znowu swoim, Wiktulu ;D
Wiadomo, że liczy się pamięć, ale równie ważne jest działanie na niekorzyść Lolth, o czym Courun doskonale "wie, ale nie powie";p

Jako że mam niekończące się problemy z formułowaniem życzeń, poprzestanę na tradycyjnym staropolskim, bogatym w polskie znaki diakrytyczne "szczęścia i pomyślności życzę":P

PS nie ustępuję w staraniach, by rosnąć, rosnąć i jeszcze raz rosnąć, kwiiik!
Odpowiedz
Medzio, ty mój bohaterze!
Dzięki wielkie za sprawdzanie moich ogromnych, wielostronicowych wypocin, bez ciebie bym nigdy się nie wybił :*.
I już możesz chodzić do klubów w USA i Niemczech bez swojego fałszywego dowodu. Same zalety 21.
Korzystaj, bo mając 22 już się tylko starzejesz i musisz założyć Otwarty Fundusz Emerytalny .
Odpowiedz
Wszystkiego dobrego, Louis
Odpowiedz
Dobrego
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Najlepszego dla Lucka
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Dzięki wam jeszcze raz I najlepszego dla Louisa


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Salemie, ponieważ posiadasz taki sam nick, jak jeden z mych kotów imię, życzę Ci wszystkiego futrzastego i mruczącogennego

Odpowiedz
Wszystkiego dobrego
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...