Wszystkiego najlepszego...

Dziękuję, dziękuję. Świętujcie suto, bo to moje ostatnie urodziny. Więcej obchodzić nie zamierzam.
Odpowiedz
Ah, najlepszego A. Zdrowych świnek też. Bez zdjęcia, bo ostatnimi świnkami przeszedłem nawet sam siebie i lepszego zdjęcia nie znalazłem...
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
No, świńskiego Ostatnie naście się skończyło Żeby dzieścia było obfitsze w zaskakujące miłe wydarzenia


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wszystkiego dobrego, dużo zdrowia, cierpliwości przy pisaniu pracy licencjackiej i żeby w końcu docenili te świnie morskie w przybytkach wiedzy oraz nauki, które są obecnie marginalizowane na rzecz innych czworonożnych stworzeń
Odpowiedz
Dużo świń i krów :*
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Wszystkiego krowiego Obrazek wstawię jak znajdę aparat
Odpowiedz
Wszystkiego świńskiego i krowiego, Eirin

Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Eirin.Zdrowia ,szczęścia, pomyślności oraz samych radości w życiu

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Sto lat Eirin! Wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia zdrowia, pomyślności i spełnienia marzeń!
Odpowiedz
Bardzo dziekuje za wszystkie zyczenia, nie bojcie sie, w koncu swinki morskie wyplyna (see what i did there? ;p) na powierzchnie pierwszych stron gazet.
Odpowiedz
Będę pierwszy!

Medivhie i Kurze. Najlepszego z okazji urodzin! Sto lat panowie
Odpowiedz
Podpisuję się pod tym, oczywiście. Najlepszego
Odpowiedz
To ten dzień potrójnego kombosa - Med, Yarpen (to dopiero prehistoria) i Kurak.

Medziu - obyś w rozrywany niewypowiedzianymi mękami toczył niezliczone żywoty poza śmiercią, sferami i czasem, ciesząc się z bezbrzeżnej potęgi, lubieżnego bogactwa i seksualnego rozpasania, które wymyka się alfabetom wszystkich planów i światów.




Kuraku - byś się nam mnożył w postaci czwartego, piątego i kolejnego swego wydania, zwłaszcza w owocnych, produktywnych i ciekawych sesjach, przyczyniając się tym samym do propagowania idei role play'u ogółem, a naszych forumowych pbfów szczegółem


Yarpenie - który pewnie tego nie przeczytasz, bo chyba miałeś bana, którego nikt nie pamiętał zdjąć, a nawet jeśli, to i tak tu nie wejdziesz (a nawet jeśli wejdziesz, to pewnie nie wiesz kto składa Ci te życzenia ) - żebyś kiedyś wrócił. Publika lubi powroty, a jakże.
Odpowiedz
Yarpen = 3qr. Najlepszego!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Wszystkiego naj naj ale najlepszego dzisiejszym solenizantom.Zdrowia ,szczęścia i pomyślności w życiu

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...