[DA1] Problem przy awansie

Witam. Mam problem z tym aspektem. Kiedy awansuję na 13 poziom, to nie dostaję punktów dot siły kondycji itp. Po prostu przy awansie nie mam nic do rozdania i stąd moje pytanie. Czy co jakiś poziom się nie dostaje czy to bug gry? pozdrawiam
Odpowiedz
Cześć. Powinno dostawać się co poziom, tak więc najpewniej jest to błąd gry. Spróbuj ją wczytać z momentu przed osiągnięciem poziomu i zdobyć go raz jeszcze.
Odpowiedz
Ewentualnie nie dostałeś poziomu a jedynie punkt umiejętności (taka dodatkowa nagroda za kilka questów)- warto sprawdzić.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik utrivv dnia poniedziałek, 9 stycznia 2012, 11:12 napisał

Ewentualnie nie dostałeś poziomu a jedynie punkt umiejętności (taka dodatkowa nagroda za kilka questów)- warto sprawdzić.


Masz rację. Czasem premia pod nazwą "Awans" dotyczy nie podniesienia całego poziomu, a tylko wybranych elementów. Np. po ukończeniu zadania z Urną dostajesz do awansu tylko zaklęcie/zdolność - identycznie, jak dzieje się przy wykupie ksiąg u handlarzy. Tak więc - żaden bug:-)
Odpowiedz
← Dragon Age

Problem przy awansie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...