Organizatorium 6

Panowie dwaj grali ze mną wcześniej więc znają organizację sesji, Ati gra w FR i tam Organizatorium jest obszerniejsze, więc nie będę tu kopiował niepotrzebnie tekstu

Zasady te same - nos w swoją sesję, choć raz dziennie odpisać, o nieobecnościach i pytaniach ogólnych piszemy tutaj lub do mnie bezpośrednio.

Zagramy w czasie zaraz po zakończeniu DA:O, w jakim dokładnie miejscu - to zależy od Waszych postaci, na które jeszcze czekam.

Gdy tylko je dostanę, zaczniemy sesję, dam Wam znać.

Jeśli wszystko jasne - piszemy postacie i jedziemy.
Jeśli nie - piszemy tutaj.
Odpowiedz
Ati zgłosi się dzisiaj do Ciebie po pomoc z postacią, bo ogólny szkic mam, ale nie wiem jakich szczegółów potrzebujesz.
Odpowiedz
Jako, że wszyscy z Was aktywnie biorą udział w innych moich sesjach (a niektórym dojdzie jeszcze sesja Dany'ego) i wiecie ile czasu spędzam na odpisywaniu Wam na bieżąco, pytam - czy nadal jesteście zdecydowani na tę sesję DA?
Odpowiedz
Nie wiem jak inni, ale ja jestem.
Odpowiedz
Tiaaa.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
A dla mnie to "jak się czujesz na siłach". Ale byłabym niesprawiedliwa wobec tych, którzy nie grają w innych sesjach, więc dawaj!
Odpowiedz
Będziemy zaczynać zatem niebawem. Tylko Ati, czy mogłabyś mi jeszcze raz podesłać postać? Bo gdzieś mi się zapodziała, nie mogę znaleźć.
Odpowiedz
Przepraszam za chwilowy zastój, ale mój tryb życia zmienił się ostatnio na nocno-nocny i zdycham Mam nadzieję, ze jeśli nie jutro to w niedzielę poodpisuję wszystkim.

[Dodano po 2 dniach]

Darujcie, jeśli komuś nie odpisałem, ale i tak naraziłem życie i ostatnie siły Reszta odpisów jutro (dzisiaj) bankowo, jak wreszcie się wyśpię

[Dodano po 19 dniach]

zisiaj (sobota) raczej nie zdążę Wam odpisywać, odpowiedzi zapewne w niedzielę
Odpowiedz
Do piątku 27.05 wyjeżdżam na terenówki. Prawdopodobnie nie będę w stanie odpisywać.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
← Sesja DA

Organizatorium 6 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...