Star Wars - zapisy

Moc z Wami, wszyscy głosujący na sesję SW!
Ok, po tym żenującym wprowadzeniu połowa z Was pewnie zamknęła ten temat, więc będzie nam może trochę łatwiej na starcie
SW uzyskało w naszej ankiecie miejsce nr 3 i wraz z FR i DA doczeka się sesji w pierwszej kolejności. Głosów oddano tu również wiele, ale ponieważ równolegle do mnie (nie konkurencyjnie) sesję w SW poprowadzi Dany, być może pomieścimy się bez konkursu postaci.

W związku z tym zgłaszajcie się do mnie w tym temacie, jeśli NA PEWNO jesteście w stanie przez najbliższy miesiąc - dwa czynnie uczestniczyć w sesji. Wraz ze zgłoszeniem proszę Was, byście pisali jakie realia wybieracie najchętniej - czy realia Old Republic, jak w ostatniej mojej sesji SW, której fragmenty znajdziecie w newsach o akcji sesyjnej (mniej więcej 3500 lat przed Vaderem), czy może wolicie czasy Gwiezdnej Sagi (starej, nowej), czy też wreszcie okres po Powrocie Jedi.
Osobiście najbardziej preferuję Starą Republikę, bo sesja w tych realiach wyszła nam bardzo fajnie, ale dostosuję się do Was, tym bardziej, że Dany na pewno będzie robił sesję w tym właśnie okresie.

Jeśli będzie Was mimo wszystko zbyt wielu jak na moje skromne możliwości, wtedy niezbędny będzie konkurs postaci, o którym poinformuję wcześniej.
Moc była silna w poprzedniej sesji, więc wnoszę o kontynuowanie tej zacnej przygody.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Ja też byłbym za kontynuowaniem. Przeżyłem, chcę więcej. Ale jakby co pomysłów na inne postaci i okresy nie brakuje. Preferowane klimaty nie związane ze starą sesją: Clone Wars i Trylogia IV-VI.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Ja się zgłaszam mój lightsaber już gotowy. Jeśli chodzi to realia to jak najbardziej stara republika albo czasy KOTOR'a 1 lub 2.
Ja się zgłoszę - Old Republic ofkoz. Czy moja poprzednia postać z kilkoma kosmetycznymi poprawkami zadowoliłaby cię Wiciu?
Oczywiście, o ewentualnych zmianach możemy porozmawiać

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kiyuku dnia poniedziałek, 7 marca 2011, 17:15 napisał

Ja się zgłoszę - Old Republic ofkoz. Czy moja poprzednia postać z kilkoma kosmetycznymi poprawkami zadowoliłaby cię Wiciu?

Popieram ten pomysł. Lekka zmiana zachowania i wyglądu pozwoli nam lepiej zapoznać się i milej prowadzić "starą postać".
Poza tym mam pomysł. A może wydarzenia z poprzedniej sesji odbiją się na pewien sposób np:
Przykładowo jest 5 lat po sesji numero uno. Pan x zabił pana y. Jedi znaleźli ciało pana y, więc wielu z nich rozpoczęło za nim pościg między innymi pan z ... itd. itp.
Nie martw się Mortton, pomysł na dalsze losy Waszych postaci miałem już w chwili stawiania kropki przy poprzedniej sesji Jeśli chcesz grać tamtą postacią, to nie ma problemu, choć mam już pewną jej wizję w związku z tamtymi wydarzeniami.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wiktul dnia poniedziałek, 7 marca 2011, 19:06 napisał

Nie martw się Mortton, pomysł na dalsze losy Waszych postaci miałem już w chwili stawiania kropki przy poprzedniej sesji Jeśli chcesz grać tamtą postacią, to nie ma problemu, choć mam już pewną jej wizję w związku z tamtymi wydarzeniami.

Ale pan y nie żyje! A co do postaci mam już pomysł. I nie wiem w jaki sposób miałbym zagrać panem y?
Mówię przecież, że jeśli chcesz, to nie jest to dla mnie problem, ale będziesz miał od wstępu ostrą jazdę, która nie wiem czy Ci przypadnie do gustu A jeśli wolisz nową postać, to spoko, nadsyłaj.
Wiktul to musimy obgadać czy to się dzieje zaraz po czy był jakiś okres, bo postać miała plany i przypuszczam, że zrobiłaby wszystko do ich spełnienia. Może, że byłby to jakiś problem i wolałbyś moją postać jako NPC albo 3m pod ziemią to mam też inne pomysły.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Ja miałem zamysł by rozpocząć tam, gdzie skończyliśmy ostatnio, choć nie jest to wymóg niezbędny i konieczny dla wszystkich. Jeśli masz na siebie inny pomysł, to uderzaj na PM

[Dodano po 3 dniach]

Ktoś jeszcze z biorących udział w poprzedniej sesji? Matt? Tokar? Lub jeszcze ktoś nowy?

[Dodano po 2 dniach]

Przypominam, że zapisy jeszcze tylko do jutra (włącznie). Przypominam także o nadsyłaniu postaci.
← Sesja SW
Wczytywanie...