Pokaż no swój pulpit

I się jeszcze chwali, że ma laptopa służbowego. :c
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia wtorek, 22 lutego 2011, 18:35 napisał

I się jeszcze chwali, że ma laptopa służbowego. :c



Już wcześniej się chwaliłem... Teraz sie nie liczy że się chwale bom simę nie chwalem a ty moofisz że siem chwalem.
Odpowiedz
A ja dalej nie mogę przeżyć tej sztucznizny parę postów wcześniej. Jeszcze w powiększeniu dał!


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
No proszę cię, takich oczywiście że nie. Te cycki są tak sztuczne, że tylko ślepy pomyliłby je z naturalnymi A pytanie Tara jest całkiem interesujące


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Moim zdaniem może, ale to czysty offtop, załóżcie sobie gdzieś temat o cyckach. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Myślę, że jeśli by uznać cycki za "pulpit" (np. "ej, lala, niezły masz pulpit. Dotykowy?"), to ten temat byłby o cyckach;p
Odpowiedz
Trzeci Kur mnie rozbroił

Kończąc offtop dodam, że jeżeli chodzi o wielkość to jasne, że mogą, ale jeżeli o kształt (ewidentnie napompowane) to nie ;p

Dodam swój pulpit jeszcze raz, bo jest genialny i dawno go nie widzieliście

http://img217.imagesh...4/37392113.png


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nie można po prostu wydzielić tematu? ;p To lepsze niż wyganianie :<
Odpowiedz
Nie wiem i tak nie działa pod Win7 Była w paczce z CSem.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ten Medal to pierwsza część? Tj. Allied Assault? Bo jak tak, to musimy się umówić na polowanie na Szwabów
Odpowiedz
Ano dokładnie ten Ale to jak będę w domu, bo akademikowy net nie jest zbyt zajebiaszczy


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Użytkownicy

Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...