[DA1] Chcę być z Morrigan

Hejo, mam pytanko:) Jestem z Lelianą, ale chciałabym byc z Morrigan... z Morrigan już o wszystkim rozmawiałam, kochałem się (mój bohater xD) z nią i wgl wszystko co można było z nią ''zrobic''... ale potem wyskoczyła mi z przyjaźnią i wybrałam opcję o tym, że jesteśmy przyjaciółmi:p... i teraz mam problem, bo ona ma u mnie 100+ akceptacji i nie wiem jak wrócic do niej - nawet jak zrywałam z Lelianą, to wciąż uważała mnie za przyjaciela... więc błagam POMÓŻCI MI!!! Widzę, że macie duże doświadczenie w DA:O i tak sobie pomyślałam, że może znacie odp na moje pytanie:]!!! Będę Wam bardzo wdzięczna xD. Z góry dziękuję.
Odpowiedz
O ile mi wiadomo to po wybraniu opcji "przyjaciele" już nie da się do niej wrócić niestety. Jedyne co ci pozostaje to wczytać save'a poprzedzającego twój wybór - o ile masz jeszcze do niego dostęp .
Odpowiedz
Ta decyzja nie ma żadnego wpływu na dalszy przebieg gry, więc nie musisz się przejmować... no ale zawsze pozostaje Ci Zevran

Odpowiedz
← Dragon Age

Chcę być z Morrigan - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...