Chcę być z Morrigan - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Sosna,
Ta decyzja nie ma żadnego wpływu na dalszy przebieg gry, więc nie musisz się przejmować... no ale zawsze pozostaje Ci Zevran
Sebciooo911,
O ile mi wiadomo to po wybraniu opcji "przyjaciele" już nie da się do niej wrócić niestety. Jedyne co ci pozostaje to wczytać save'a poprzedzającego twój wybór - o ile masz jeszcze do niego dostęp .
Gość_Gość*,
Hejo, mam pytanko:) Jestem z Lelianą, ale chciałabym byc z Morrigan... z Morrigan już o wszystkim rozmawiałam, kochałem się (mój bohater xD) z nią i wgl wszystko co można było z nią ''zrobic''... ale potem wyskoczyła mi z przyjaźnią i wybrałam opcję o tym, że jesteśmy przyjaciółmi:p... i teraz mam problem, bo ona ma u mnie 100+ akceptacji i nie wiem jak wrócic do niej - nawet jak zrywałam z Lelianą, to wciąż uważała mnie za przyjaciela... więc błagam POMÓŻCI MI!!! Widzę, że macie duże doświadczenie w DA:O i tak sobie pomyślałam, że może znacie odp na moje pytanie:]!!! Będę Wam bardzo wdzięczna xD. Z góry dziękuję.
Wczytywanie...