[DA1] Jak zastraszyć demona

Witam wszystkich serdecznie.

Po długiej przerwie postanowiłem przejść Dragon Age po raz drugi jako mag.
I mam problem chcę nauczyć się magi krwi przy rozmowie z demonem podczas uwolnienia Connora, tylko nie mogę go zastraszyć żeby i nauczył mnie tego i zostawił Connora w spokoju a nie opętał go za jakiś czas.

Wiem że jest taka opcja, czy ma to związek że mam tylko jeden punk w umiejętnościach przymus ?. Mam jedną próbę zastraszania, ale demon odpowiada że nie odejdzie jak nie dostanie czegoś w zamian.
Proszę o jakieś sugestie. Pozdrawiam.

edit.

Zna ktoś sprawdzony mod który pozwala na zmianę przydzielonych już punktów, łatwo rozwinąć jakieś drzewko a później okazuje się bezużyteczne. Mam jakiś WRK_Respec_Potion_Mod_15.dazip wgrywam przez daupdater jak w instrukcji tylko nic nie mogę zmienić. Bardzo proszę o coś podobnego bo psuje mi to zabawę a nie chcę zaczynać od nowa.
Odpowiedz
Wprawdzie nie przechodziłam jeszcze gry jako mag, ale z tego, co widzę, to faktycznie potrzebujesz wyższy poziom Przymusu, aby demon odszedł na dobre. Pojawia się wtedy dodatkowy dialog. Nie masz więc za bardzo wyjścia.

Odpowiedz
A odnośnie tego moda, używał ktoś. Jest coś takiego że w każdym momencie gry możemy poprzestawiać statystyki.
Odpowiedz
Dzięki , nie doczytałem jak się używa tego moda.
Odpowiedz
← Dragon Age

Jak zastraszyć demona - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...