Jak zastraszyć demona - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

skunRace,
Dzięki , nie doczytałem jak się używa tego moda.
Lionel,
Odnośnie tego Character Respecialization v1.6. Po zainstalowaniu udaj się do obozu i porozmawiaj z krukiem (ptakiem, nie Zevranem ) znajdującym się przy powalonym drzewie.
skunRace,
A odnośnie tego moda, używał ktoś. Jest coś takiego że w każdym momencie gry możemy poprzestawiać statystyki.
Lily,
Wprawdzie nie przechodziłam jeszcze gry jako mag, ale z tego, co widzę, to faktycznie potrzebujesz wyższy poziom Przymusu, aby demon odszedł na dobre. Pojawia się wtedy dodatkowy dialog. Nie masz więc za bardzo wyjścia.
skunRace,
Witam wszystkich serdecznie.

Po długiej przerwie postanowiłem przejść Dragon Age po raz drugi jako mag.
I mam problem chcę nauczyć się magi krwi przy rozmowie z demonem podczas uwolnienia Connora, tylko nie mogę go zastraszyć żeby i nauczył mnie tego i zostawił Connora w spokoju a nie opętał go za jakiś czas.

Wiem że jest taka opcja, czy ma to związek że mam tylko jeden punk w umiejętnościach przymus ?. Mam jedną próbę zastraszania, ale demon odpowiada że nie odejdzie jak nie dostanie czegoś w zamian.
Proszę o jakieś sugestie. Pozdrawiam.

edit.

Zna ktoś sprawdzony mod który pozwala na zmianę przydzielonych już punktów, łatwo rozwinąć jakieś drzewko a później okazuje się bezużyteczne. Mam jakiś WRK_Respec_Potion_Mod_15.dazip wgrywam przez daupdater jak w instrukcji tylko nic nie mogę zmienić. Bardzo proszę o coś podobnego bo psuje mi to zabawę a nie chcę zaczynać od nowa.
Wczytywanie...