Wszystkiego najlepszego...

Oczko!
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla Strażnika.
Odpowiedz
Płonącego krasnoluda (czyt. Ranga) na szczycie tortu
Odpowiedz
Najlepszego dla Orisha
Odpowiedz
Halina dołącza się do życzeń Kura . Naj!
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
Oby zawsze macka stała, oby się jej ludzkość bała, a w szczególnej szczególności żeńska strona społeczności! - najlepszego, mój kolego eimyrze
Odpowiedz
Dużo, dużo macek i szczęścia przy okazji eimyr.
Odpowiedz
Wszystkiego dobrego.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Dzięki za wszystkie mac... życzenia. Jesteście najlepsi!
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Dzięki, Courunie
Odpowiedz
Wszystkiego dobrego Kresselackowi, na nowej, niezmienionej drodze życia.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
O, szołtboksowy master ma dziś urodziny. I to jakie! Nie dożyłem jeszcze 18, to nie będę Ci składać fikuśnych życzeń. Po prostu wszystkiego najlepszego i żeby Cię tu nigdy nie zabrakło.
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego zdrowia, szczęścia i innych dupereli. Oby twa osiemnastka zapadła ci w pamięć.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...