Pokaż no swój pulpit

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Shasfana dnia niedziela, 26 września 2010, 22:31 napisał

Tar, boska ta tapeta <3



Bardzo mi się podoba, na trzech kompach sobie taką samą ustawiłem
Odpowiedz
Cou - zgrzeszyłeś, zainstalowałeś Gothica III
Odpowiedz
Ale za to Cywilizacja jest Świetna gra.

A na ścianie nie mam Totorka. Jeszcze nie mam ;P


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia poniedziałek, 27 września 2010, 10:36 napisał

Lio - masz jakiś kompleks? EA <3 Ona jest cudowna.


No mam kompleks - wyższości i inności

EA jest ... słowa tego nie opiszą!

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia poniedziałek, 27 września 2010, 10:36 napisał

Ja wiem - kwestia gustu, ale niewątpliwie pani z pulpitu Lionela ma coś w sobie


To coś to sam sex .
Odpowiedz

Cytat

Shas - to Britney?


żadna Britney, to Georgia Jagger, mój ideał kobiety
Odpowiedz
A kim jest ta pani z pulpitu Lio? ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia poniedziałek, 27 września 2010, 22:34 napisał

A kim jest ta pani z pulpitu Lio? ;p


No jakże nie można znać Emilie Autumn, utalentowanej poetki jak i skrzypaczki. Urodziwej kobiety, której czerwone włosy rozpalają moje zmysły, a uśmiech arlekina rozchmurza jesienne poranki.

[Dodano po 9 minutach]

Może jeszcze dodam, że ubóstwiam jej poetyckie zapędy. Mistrzowskie 'Opheliac' budzi mnie co rano, 'Marry Me' wykorzystałem w preentacji maturalnej, 'Thank God I'm Pretty' włącza się, gdy moja matka dzwoni, a 'What If' mnie uspokaja. Natomiast rymowanki 'Miss Lucy Had Some Leeches' wciąż próbuję się nauczyć, ale coraz lepiej mi to wychodzi.
Odpowiedz
Właśnie w tym wokalu cała magia. I te emocje w jej utworach <3 Rozpala zmysły to fakt. (Spokojnie możecie wydzielić o niej temat ;p)
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Medivh dnia sobota, 19 lutego 2011, 17:31 napisał

Sztuuuuczne

Toto nic, ale dlaczego ona ma na sobie bieliznę?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
weź Ty szukaj nowej trumny, a nie się żywymi kobietami interesuj! ;x ;p
Odpowiedz
Tak jak zwykle wszędzie musi przemycić propagandę lub jakiś przekaz podprogowy
Odpowiedz
← Użytkownicy

Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...